فارس/ دروازه‌بان اسبق تيم فوتبال استقلال از سفر ناگهاني مديرعامل اين باشگاه در آستانه دربي حساس جام حذفي انتقاد کرد.
پرويز برومند ضمن انتقاد از سفر احمد سعادتمند به کشور ايتاليا اظهار داشت: وقتي اين خبر را شنيدم تعجب کردم.چرا بايد مديرعامل استقلال در اين شرايط راهي ايتاليا شود؟ شايد او مي‌خواسته آب و هوا عوض کند که البته توصيه من به او همين است!
وي افزود: من مي‌دانم که حضور مربي خارجي در فوتبال ايران ممنوع شده اما از گوشه و کنار مي‌شنوم که هنوز اين موضوع به تصويب نرسيده است.وقتي اين شايعات مطرح مي‌شود سفر سعادتمند به ايتاليا چه معني مي‌دهد؟ من همين الان حس کردم مجيدي فصل بعد در استقلال کاره‌اي نيست!
دروازه‌بان اسبق استقلال تصريح کرد: بهتر است مديرعامل استقلال و تيم چند نفره‌اي که به ايتاليا رفته همانجا آب و هوايي عوض کنند و برگردند چون از حالا تمرکز مجيدي را بر هم زدند. مگر مي‌شود مديرعامل در آستانه دربي حساس جام حذفي به سراغ کسي برود که يک فصل اسم او بالاي سر استقلال بوده است؟  اگر آقايان مي‌خواستند با اين مربي براي توافق مالي مذاکره کنند بهتر بود او را رسما دعوت مي‌کردند يا در همين کشورهاي نزديک با او قرار مي‌گذاشتند.
برومند خاطرنشان کرد: فرهاد مجيدي سال‌ها براي استقلال زحمت کشيده و در نيم فصل دوم حتي بهتر از استراماچوني نتيجه گرفته است. آيا بايد تمرکز او با اين سفر گرفته شود؟ نمي‌شد سعادتمند اين سفر را بعد از دربي جام حذفي انجام مي‌داد؟ من به عنوان يک شنونده وقتي اين خبر را شنيدم اولين فکرم به اين سمت رفت که باشگاه مي‌خواهد استراماچوني را برگرداند اما اگر نيت هم اين نباشد در فاصله 3-4 روز به حساس‌ترين بازي اين فصل، نبايد چنين سفري انجام مي‌شد.
وي ادامه داد: اصلا مگر الان به ايتاليا پرواز وجود دارد که سعادتمند به آنجا رفته است؟ مگر کرونا نيست؟ مگر جلسات خيلي مهم در اکثر کشورها به صورت اينترنتي انجام نمي‌شود؟ طبعا براي اين سفر برنامه ريزي و ويزا و اينگونه مسائل از چند هفته قبل تدارک ديده شده، شما تصور کنيد سازمان ليگ چند روز پيش حضور مربي و بازيکن خارجي را ممنوع نمي‌کرد، در آن صورت آيا مجيدي به عنوان سرمربي استقلال بعد از سفر سعادتمند به ايتاليا يک لحظه مي‌توانست به دربي فکر کند؟ 
سنگربان اسبق استقلال يادآور شد:آقاي سعادتمند! نمي‌دانم از چه کساني مشورت مي‌گيريد،اما آنهايي که به شما مشاروه مي‌دهند اسم اين باشگاه برايشان بزرگ است. آن افرادي که به عنوان پيشکسوت هر روز در باشگاه استقلال جولان مي‌دهند و 2 سال بيشتر در اين تيم بازي نکرده‌اند مطمئنا شما را به سمت اين تصميمات مي‌برند.
برومند افزود:مديرعامل باشگاه استقلال بداند اگر خداي ناکرده اتفاق بدي رخ بدهد مسئوليتش با او است. اينکه مديرعامل باشگاه براي مذاکره با يک مربي 3 روز قبل از مهمترين بازي فصل به اروپا سفر مي‌کند چيزي جز شائبه ايجاد کردن ندارد. 

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد