آخرین خبر/ یادداشتی که روی سایت derbyderbyderby قرار گرفته می‌تواند باعث نگرانی هواداران استقلال شود.
به گزارش فوتبالی، ماجرا از این قرار است که اگر چه مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرده که دیاباته قطعا فصل آینده هم در این تیم خواهد ماند اما مهاجم محبوب هواداران استقلال و آقای گل لیگ برتر در یکی از آخرین مصاحبه‌هایش اعلام کرده که نمی‌تواند با اطمینان بگوید که فصل آینده هم در استقلال خواهد ماند.
در چنین شرایطی سایت derbyderbyderby به بهانه بازگشت تیم بنونتو به سری A به آخرین وضعیت شیخ دیاباته اشاره کرده. مهاجمی که سابقه بازی در این تیم را داشته و در 11 بازی، 8 گل برای بنونتو به ثمر رساند که مهمترین آن دبل جلوی یوونتوس بود.
مهمترین بخش گزارش این سایت، بخش پایانی آن است که نویسنده مطلب این سوال را مطرح کرده که حالا که بنونتو به سری A برگشته شاید ویگوریتو رئیس باشگاه بنونتو بخواهد دوباره مهاجم سابقش را به ایتالیا برگرداند تا دیاباته زیر نظر فیلیپو اینزاگی به فوتبالش ادامه دهد.
یادداشت derbyderbyderby البته فقط جنبه یک پیشنهاد به مدیران بنونتو دارد منتهی همین مساله می‌تواند آبی‌ها را نگران کند که شاید اگر بنونتو بخواهد به صورت جدی به بازگرداندن دیاباته فکر کند، شاید مهاجم استقلال بدش نیاید که دوباره در سری A به فوتبالش ادامه دهد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید