ورزش 3/ شاگردان نکونام با درخشش، تلاش و پشتکار خود موفق شدند تا بيش از پنجاه درصد امتيازات را در ده ديدار آخر خانگي کسب کنند.
 تيم فولاد خوزستان موفق شد تا با پيروزي در آخرين ديدار خود در ليگ نوزدهم برابر تراکتور به رتبه سوم برسد و سهميه آسيايي را کسب کند. نکته جالب درباره فولاد اين است که آن‌ها در نيم‌فصل دوم رقابت‌ها به عنوان دوم رسيدند و همين امتيازاتي که جمع کردند در نهايت باعث شد تا بالاتر از تراکتور، سپاهان و شهرخودرو بايستند و جشن صعود برپا کنند.
تيم نکونام در ده بازي آخر خانگي خود آمار عجيبي از خود به جا گذاشت، نه برد از ده مسابقه آخر حکايت از اين موضوع دارد، قرمزپوشان اهوازي از ۳۰ امتياز ممکن ۲۸ امتياز را کسب کردند و همين امتيازات باعث شد تا در نهايت به رتبه سوم جدول منجر بشود.
آن‌ها در اين ده ديدار اخير خانگي موفق شدند برابر تيم‌هاي استقلال، تراکتور، شهر خودرو، شاهين بوشهر، گل‌گهر سيرجان، ماشين‌سازي، نفت مسجدسليمان، شاهين بوشهر و پارس جنوبي جم پيروز شوند و تنها مقابل سايپا به تساوي رسيدند که در آن ديدار لوسيانو پريرا پنالتي از دست داد و منادي گلر تيم نارنجي‌پوش ليگ درخشان ظاهر شد.
اين بردها در نهايت باعث شد تا نکو روي دست بازيکنانش به بالا پرتاب شود و با مشت‌هاي گره کرده اين جشن بزرگ را بگيرد، جشني که نشان داد تلاش و پشتکار مهم‌ترين عامل موفقيت هر تيمي مي‌تواند باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد