آخرين خبر/ رونالد کومان به تازگي سکان هدايت بارسلونا را بر عهده گرفته است و به دنبال پياده سازي برنامه‌هاي خود و استارت پروژه‌ي جديد آبي و اناري هاست. او برنامه‌اي براي فروش جرارد پيکه ندارد و مي‌خواهد با جذب يگ مدافع ديگر هم خط دفاعي بارسا را مستحکم کند.
به گزارش فوتبالي، گفته مي‌شد که احتمال جدايي جرارد پيکه از بارسلونا در اين تابستان بسيار زياد است و پيشنهاداتي هم از تيم هاي ليگ برتري دارد اما فولام رسما ارائه‌ي پيشنهاد به اين بازيکن را تکذيب کرد. به گفته‌ي آ اس، رونالد کومان روي پيکه حساب باز کرده و برنامه‌اي براي فروش او ندارد. پيکه که در حال حاضر 33 سال دارد، پس از شکست سنگين بارسا مقابل بايرن مونيخ گفته بود که اگر با رفتن او مشکلات حل مي‌شود، حاضر است بارسلونا را ترک کند اما اکنون شرايط به شکلي پيش رفته که سرمربي جديد بارسلونا خواستار حفظ اين مدافع باتجربه است.
اما رونالد کومان يک گزينه‌ي ديگر را هم براي خط دفاعي بارسلونا در نظر دارد و خواستار به خدمت گرفتنش است. در حقيقت کومان علاقه‌ي ويژه‌اي به آنجلينيو، مدافع چپ اسپانيايي منچسترسيتي که به طور قرضي در لايپزيش توپ زده است، دارد. گفته مي‌شود که سرمربي هلندي بارسا علاقه‌اي به جوردي آلبا نداشته و خواستار جدايي اوست و به عنوان جايگزينش آنجلينو را در نظر دارد. اين بازيکن علاوه بر پست دفاع چپ، توانايي بازي در پست هافبک چپ را هم دارد و کومان علاقه‌ي ويژه‌اي به بازيکنان چند پسته دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد