ورزش 3/ یک مربی ایرانی در دیدار سالزبورگ مقابل لیورپول، بر روی نیمکت تیم اتریشی نشست‌.
تیم لیورپول که خود را برای بازی سوپرجام انگلیس در برابر آرسنال آماده می کنند، امروز در یک دیدار دوستانه برابر سالزبورگ به میدان رفت و با گلهای بورستر از شکست گریخت.
در این دیدار سالزبورگ با گلهای دقایق ۳ و ۱۳ داکا دوبار از شاگردان کلوپ پیش افتاد تا اینکه بورستر در دقایق ۷۲ و ۸۱ توانست برای لیورپول گلزنی کند و آنها شکست را با تساوی عوض کنند.
در این دیدار، کیهانفر به عنوان یکی از مربیان سالزبورگ بر روی نیمکت این تیم نشست. کیهانفر قرار است به مدت یک هفته در کنار تیم اصلی حضور داشته باشد و در تمرینات به بازیکنان سالزبورگ کمک کند.
بابک کیهانفر، یک مربی ایرانی است که سابقه کار در تیم زیر 19 ساله های ماینتس را در بوندسلیگای آلمان دارد. او در حال حاضر به اتریش رفته و به عنوان دستیار در تیم دسته دومی لایفرینگ مشغول شده است.
این مربی 34 ساله، قراردادی 3 و نیم ساله با تیم دوم رد بول سالزبورگ امضا کرده است. لایفرینگ تیمی است که استعدادهای باشگاه مطرح سالزبورگ اتریش را پرورش می دهد. 
طبق گفته کیهانفر، وظیفه اصلی او در تیم دوم سالزبورگ، همراهی با بازیکنان خواهد بود تا یک رابطه خوب با آنها به وجود بیاورد و البته سرمربی تیم را حمایت کند. او همچنین باید در ارتباط دائم با بازیکنان زیر 18 سال تیم باشد. کیهانفر یکی از دو کمک مربی در یک کادر حدودا 12 نفره است. اساسا همه دوران مربیگری این مربی ایرانی، در این محدوده سنی بوده است.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید