ايلنا/ سرمربي استقلال تنها عارف غلامي و محمد دانشگر را به عنوان مدافع در اختيار خواهد داشت.

تيم فوتبال استقلال امشب در ديدار حساس نيمه‌نهايي جام حذفي به مصاف پرسپوليس مي‌رود. در اين ديدار، فرهاد مجيدي به مانند بيشتر ديدار‌هاي قبلي استقلال مصدومان زيادي دارد.روزبه چشمي، سياوش يزداني دو مصدوم استقلال هستند. کريمي ظاهراً به دربي مي‌رسد وبا آبي‌پوشان تمرين کرد. چشمي، يزداني دو مدافع مرکزي استقلال، اما مصدوم هستند. اين اتفاق خبر بدي براي مجيدي بود که ارکان خط دفاعي‌اش را در اختيار ندارد.
چشمي به دليل مصدوميت همسترينگ مصدوم است و اين ديدار را از دست داده است. دانشگر به اردو اضافه شده است. يزداني دو جلسه است که با اصرار خودش در تمرينات شرکت مي‌ کرداما پزشکان حضورش در دربي را يک نوع ريسک براي او دانستند.
 فرهاد مجيدي تنها عارف غلامي و محمد دانشگر را به عنوان مدافع در اختيار خواهد داشت. در کنار او، بازيکناني، چون شاهين طاهرخاني و عظيم گوک هم هستند، اما در ديدار‌هاي استقلال در ليگ برتر به ميدان نرفتند. تنها طاهرخاني در اولين نيم فصل دوم در ترکيب استقلال درخشش داشت و حتي در دربي برگشت هم بازي کرد، اما در سيستمي که سه دفاعه بود. او مدت‌هاست در ترکيب استقلال به ميدان نمي‌رود. شايد مجيدي با اين شرايط مجبور شود از زوج غلامي و فرشيد باقري در خط دفاعي استفاده کند، بازيکني که يک بار هم در اين شرايط براي استقلال به ميدان رفته بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد