آخرین خبر/ شایعات در مورد آینده لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا به شدت افزایش پیدا کرده است. این بازیکن از شرایطش در بارسا راضی نیست و به جدایی فکر می کند که در حال حاضر به نظر می رسد که منچسترسیتی با هدایت پپ گواردیولا محتمل ترین گزینه برای وی باشد.
به گزارش فوتبالی، لیام گالاگر مویسین سرشناس انگلیسی بی تردید یکی از مشهورترین هواداران منچسترسیتی است که معمولا در مورد تیم محبوبش در شبکه های اجتماعی نظر می دهد. این خواننده حالا در مورد انتقال احتمالی مسی به ورزشگاه اتحاد قول جالبی داده است. یکی از هواداران گالاگر به او پیشنهاد داده است که اگر مسی به منچسترسیتی برود، به آرژانتین سفر کند که به شکل جالبی خواننده سابق گروه Oasis  در جوابش نوشته است:" قبول!" تا شاید روزی در کشور آرژانتین کنسرت برگزار کند و هوادارانش را در این کشور ذوق زده کند.
در حقیقت به نظر می رسد که گالاگر خیلی دوست دارد که مسی به عنوان کسی که شش بار توپ طلا را برده راهی منچسترسیتی شود تا شانس تیمش برای کسب جامهای مختلف بیشتر شود. در روزهای آینده مشخص خواهد شد تا لیونل مسی چه تصمیمی برای آینده خود دارد. به نظر می رسد که حضور در شهر منچستر محتمل ترین گزینه برایش باشد تا چالش های فوتبالی جدیدی را تجربه کند  و بتواند پس از سالها حضور در بارسلونا تجربه حضور در فوتبال انگلیس را هم به دست بیاورد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید