باشگاه خبرنگاران/ برند مطرح ورزشي "آديداس" به باشگاه رئال مادريد اسپانيا فشار آورده است تا ليونل مسي را به خدمت بگيرد. ليونل مسي (lionel messi) ستاره تيم فوتبال بارسلوناي اسپانيا به تازگي ساز جدايي را کوک کرده و در اين بين از تيم‌هاي مطرح اروپايي هم پيشنهاداتي را دريافت کرده است.
حالا برند مطرح ورزشي  "آديداس" که حامي باشگاه رئال مادريد است، به فلورنتينو پرز رئيس باشگاه رئال مادريد اسپانيا فشار آورده  تا با  ليونل مسي قرارداد امضا کند. مسي با دانستن اينکه قراردادش در ماه ژوئن به اتمام مي‌رسد، درخواست ترک باشگاه بارسلونا را ارائه کرده و به نظر مي‌رسد مذاکراتش با باشگاه منچستر سيتي انگليس خوب پيش رفته است.
وب سايت "Difensa Central" اعلام کرد که برند "آديداس" پرز  را متقاعد کرده است تا  با مسي قرارداد ببندد و توضيح داد که اين شرکت آلماني حامي رئال مادريد و ليونل مسي به طور همزمان است و عقد قرارداد با فرازميني (لقب مسي) مي‌تواند اقتصاد رو به فلج اين شرکت را احيا کند.
مسي در سال ۲۰۰۴ براي  تيم بزرگسالان بارسلونا بازي کرد و از آن زمان تا به امروز ستاره آرژانتيني در ۷۳۱ بازي براي باشگاه کاتالاني به ميدان رفته و  طي اين مدت  ۶۳۴ گل به ثمر رسانده است.

 ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد