فارس/ مديرعامل باشگاه استقلال درحالي مدعي است براي سفر به ايتاليا از سوي وزارت ورزش مجوز گرفته که شواهد و قرائن دال بر موضوع ديگري است.
يک سفر بي موقع از سوي مديرعامل باشگاه استقلال کافي بود تا کوهي از حاشيه ها بار ديگر براي اين باشگاه به وجود بيايد. سفري که مجوز انجام شدن آن در ابهام است. 
احمد سعادتمند درحالي پيش از دربي راهي ايتاليا شد که مهدي علي نژاد معاون قهرماني وزارت ورزش به صراحت اعلام کرد مديرعامل استقلال براي اين سفر هماهنگي با وزارت ورزش نداشته است.
سعادتمند دليل اين سفر را مذاکره با شفر و استراماچوني دو مربي طلبکار و البته جدا شده آبي پوشان اعلام کرده بود اما شفر در گفت و گو با فارس اعلام کرد که چنين قول و قراري با مسئولان استقلال نداشته و ندارد. در مورد جلسه با استراماچوني نيز نه خبري از سوي رسانه هاي ايتاليايي منتشر شد و نه کانال رسمي استقلال در مورد برگزاري اين جلسات عکس و خبري منتشر کرد.
مديرعامل استقلال که ظاهرا به دليل انتقاداتي که بابت اين سفر به او شد خود را هر چه زودتر به تهران رساند تا تماشاگر دربي باشد در مصاحبه اي که امروز با شبکه خبر انجام داد مدعي شده که با هماهنگي وزارت ورزش به اين سفر رفته است.
بايد از سعادتمند که در گفتارش تلاش بر اين دارد که بگويد به اصول پايبند است پرسيده شود چرا مجوز رسمي که از سوي وزارت ورزش و جوانان براي انجام اين سفر گرفته را رسانه اي نمي کند؟ دستاورد اين سفر اروپايي آن هم در شرايطي که تيمش در آستانه دربي بوده چيست و چرا در مورد جزييات جلسه با سرمربي سابق آبي پوشان موضوعات را شفاف نمي گويد؟

اگر اين نشست ها برگزار شده و در خصوص تخفيف گرفتن از اين مربي که رقم سنگيني هم طلب دارد موفقيتي حاصل شده آيا بهتر نيست که هم رسانه ها از آن مطلع شوند و هم خيال هواداران بابت اين موضوع دغدغه مند راحت شود؟ چرا اهداف اين سفر به درستي مشخص نمي شود و براي پاسخگويي به اين سوال به حق، از روش طفره رفتن و جواب سربالا دادن استفاده مي شود؟
آيا حق نيست بدانيم اين سفر که هزينه از آن از سوي بيت المال است چه دستاوردي براي استقلال داشته است؟ دانستن حق هواداران است ولي به نظر مي رسد مديرعامل استقلال ترجيح مي دهد به جاي روشن کردن ابهامات به آنها بيفزايد.
اينکه چرا بايد رسانه ايتاليايي پرده از اين بردارد که مديران استقلال براي بازگرداندن استراماچوني با او جلسه داشته اند يک موضوع است و البته اينکه اين مسئله اي نيست که با طفره رفتن بتوان آن را مديريت کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد