ورزش 3/ ظاهرا سرمربي پرسپوليس پس از پشت سر گذاشتن ۴۸ ساعت پرماجرا، تصميم گرفته نامه استعفاي خود را تحويل مسئولان اين باشگاه بدهد.
شکست پرسپوليس در نيمه‌نهايي جام حذفي مقابل استقلال تبعاتي بيشتر از آنچه تصور مي‌شد براي قهرمان ليگ به همراه داشت. در اين ميان يحيي گل‌محمدي هم به عنوان سرمربي اين تيم فشار زيادي را تحمل کرده است. او روز گذشته تمام پست‌هاي اينستاگرام خود را هم پاک کرد و در ۴۸ ساعت اخير حتي با دوستان نزديکش هم صحبتي انجام نداده و تلفنش را از دسترس خارج کرده است.
با اين حال آن چه واضح است، ناراحتي شديد سرمربي پرسپوليس از مسئولان اين باشگاه است. موضوعي که او حتي در نشست خبري پس از بازي مقابل استقلال هم به آن اشاره کرد از مسئولان اين باشگاه خواست از خواب خرگوشي بيدار شوند: الان بايد خودمان را براي ليگ قهرمانان آماده کنيم. اگر باشگاه از خواب زمستاني و خرگوشي بيدار شود. اين تيم احتياج به تقويت دارد. ما خيلي بازيکن نظير بيرانوند و استوکس را از دست داديم. بايد برايشان جايگزين پيدا کنيم. من اسامي بازيکنان مد نظرم را هم دادم اما مسئولان باشگاه خيلي ضعيف ظاهر شده اند و اگر اينطور ادامه دهند قطعا به مشکل خواهيم خورد.
ناراحتي يحيي از عملکرد مسئولان پرسپوليس در نقل و انتقالات به اوج خود رسيده؛ پس از آنکه سپاهاني‌ها دانيال اسماعيلي‌فر را به عنوان اولويت اول نقل و انتقالات پرسپولويس از چنگ اين باشگاه در آوردند، حالا خبر مي‌رسد دومين ستاره مدنظر اين باشگاه هم قيد حضور در پرسپوليس را زده و راهي تيم ديگري خواهد شد. عملکردي که باعث شده يحيي به شدت از شرايط نقل و انتقالاتي تيمش ناراضي باشد و تصميم به استعفا بگيرد. موضوعي که قطعا مي‌تواند پرسپوليس را وارد بحراني تازه کند. 
علاوه بر ناتواني در جذب بازيکنان جديد، چند بازيکن کليدي فعلي پرسپوليس هم در آستانه جدايي از اين باشگاه و حضور در ليگ‌هاي حاشيه‌ خليج فارس هستند و اين موضوع هم يکي ديگر از نگراني‌هاي بزرگ يحيي است.
قهرمان چهار دوره متوالي ليگ برتر آن‌قدر سطح توقعات را از خود بالا برده که حتي شکست در ضربات پنالتي مقابل نايب‌قهرمان ليگ و رقيب سنتي هم براي آنها يک چالش بزرگ محسوب مي‌شود .در اين شرايط طبيعي است که يحيي از مديران باشگاه انتظار تقويت مناسب اين تيم را داشته باشد. اتفاقي که تا امروز نيفتاده و دو گزينه اول ليست يحيي راهشان را به سمت ساير تيم‌ها کج کرده‌اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد