فارس/ عضو هيات مديره باشگاه استقلال گفت: اينکه مجيدي بخواهد با استعفاي مجازي از استقلال جدا شود خيلي حرفه اي نيست.
حجت نظري در خصوص استعفاي فرهاد مجيدي از سرمربيگري استقلال اظهار داشت: در تماسي که با فرهاد مجيدي داشتم از وي خواستم او اين يک هفته را هم کما في السابق به کارش ادامه بدهد تا آخر هفته نتايجه خوبي را در فينال جام حذفي کسب کنيم.
وي در خصوص اينکه جذب مربي خارجي ممنوع است ولي مجيدي در تمرينات شرکت نمي کند عنوان کرد: ما تابع قوانين کشور هستيم و اگر ممنوعيتي وجود داشته باشد ما هم بايد از آن تبعيت کنيم. مجيدي به عنوان سرمربي و کسي که با باشگاه قرارداد دارد بايد بالاي سر تيم بماند و به همان خوبي که تيم را مديريت کرده در فينال جام حذفي هم حضور پيدا کند.
عضو هيات مديره استقلال در پاسخ به اين سوال که با استعفاي مجيدي سرمربي استقلال چه کسي است خاطرنشان کرد:  مجيدي در حال حاضر سرمربي استقلال است.
وي در خصوص اينکه مجيدي خودش عنوان کرده ديگر سرمربي استقلال نيست و فقط هيات مديره اعتقاد دارند او سرمربي است گفت: ما شب گشته جلسه مجازي را برگزار کرديم و تصميم ما اين بود که مجيدي به کار خود ادامه بدهد اما اينکه مجيدي بخواهد با استعفاي مجازي از استقلال جدا شود خيلي حرفه اي نيست.
نظري تاکيد کرد: از مجيدي انتظار رفتار حرفه اي داريم،همانطور  که وقتي مي خواهيم با يک مربي قرارداد ببنديم تشريفات اداري آن را طي مي کنيم از مجيدي انتظار داريم تشريفات خروج از قرارداد را هم رعايت کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد