ورزش 3/  خسرو حيدري با انتشار پستي اينستاگرامي از فرهاد مجيدي درخواست کرد به استقلال بازگردد و تيم را براي فينال جام حذفي آماده کند.
پس از دربي فرهاد مجيدي به دليل رفتار مديريت باشگاه استقلال و انتخاب زمان نامناسب براي سفر به ايتاليا تصميم به استعفا گرفت و امروز هم سعادتمند با رد حرف هاي مجيدي از سرمربي استقلال گلايه کرد تا اين درگيري بالا بگيرد.
پس از اينکه شب گذشته فتح الله زاده و نظري عضو هيئت مديره باشگاه استقلال از فرهاد مجيدي خواستند تا در اين شرايط، مشاجره هاي ايجاد شده را حداقل براي يک مسابقه هم که شده، ناديده بگيرد، حالا خسرو حيدري با انتشار متني در صحفحه اينستاگرام خود از همبازي سابق خود خواسته تا به خاطر شادي دل هواداران به تيمش بازگردد و استقلال را قهرمان جام حذفي کند.
« در اين روزهايي که مردم دلخوشي اي بجز فوتبال ندارند و فشار هاي اقتصادي و روحي توانشون رو براي خوشي و اميد کم کرده، رسيديم به بازي دربي،بعد از مدتها جفا به تيم محبوبمان، روز خوش هم رسيد و بالاخره شادي به قلب و روح هواداران و مردم برگشت؛ خوشي اي که ٢٤ ساعت هم دوام نداشت و خيلي زود لبخند ها محو شدند، درست در شرايطي که تيم به آرامش و حس امنيت احتياج داشت در آستانه ي يک بازي سرنوشت ساز پيش رو. فرهاد جان استعفاي شما يا قهر از باشگاه نه تنها گرفتن جام قهرماني را به خطر مي اندازد، بلکه کشتن حق هواداراني است که به هزار اميد چشم به سياست هاي شما دوخته اند و استقلالِ مردمي و بزرگ متعلق به آنهاست، کار نيمه تمامت را به پايان برسان، همانطور که در زمان بازي دربي هم دلگيري داشتي، از تو انتظار داريم که در اين شرايط ارامش را به تيم باز گردانده و مردم را شاد کني.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد