ورزش 3/  خسرو حیدری با انتشار پستی اینستاگرامی از فرهاد مجیدی درخواست کرد به استقلال بازگردد و تیم را برای فینال جام حذفی آماده کند.
پس از دربی فرهاد مجیدی به دلیل رفتار مدیریت باشگاه استقلال و انتخاب زمان نامناسب برای سفر به ایتالیا تصمیم به استعفا گرفت و امروز هم سعادتمند با رد حرف های مجیدی از سرمربی استقلال گلایه کرد تا این درگیری بالا بگیرد.
پس از اینکه شب گذشته فتح الله زاده و نظری عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال از فرهاد مجیدی خواستند تا در این شرایط، مشاجره های ایجاد شده را حداقل برای یک مسابقه هم که شده، نادیده بگیرد، حالا خسرو حیدری با انتشار متنی در صحفحه اینستاگرام خود از همبازی سابق خود خواسته تا به خاطر شادی دل هواداران به تیمش بازگردد و استقلال را قهرمان جام حذفی کند.
« در این روزهایی که مردم دلخوشی ای بجز فوتبال ندارند و فشار های اقتصادی و روحی توانشون رو برای خوشی و امید کم کرده، رسیدیم به بازی دربی،بعد از مدتها جفا به تیم محبوبمان، روز خوش هم رسید و بالاخره شادی به قلب و روح هواداران و مردم برگشت؛ خوشی ای که ٢٤ ساعت هم دوام نداشت و خیلی زود لبخند ها محو شدند، درست در شرایطی که تیم به آرامش و حس امنیت احتیاج داشت در آستانه ی یک بازی سرنوشت ساز پیش رو. فرهاد جان استعفای شما یا قهر از باشگاه نه تنها گرفتن جام قهرمانی را به خطر می اندازد، بلکه کشتن حق هوادارانی است که به هزار امید چشم به سیاست های شما دوخته اند و استقلالِ مردمی و بزرگ متعلق به آنهاست، کار نیمه تمامت را به پایان برسان، همانطور که در زمان بازی دربی هم دلگیری داشتی، از تو انتظار داریم که در این شرایط ارامش را به تیم باز گردانده و مردم را شاد کنی.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید