آخرين خبر/ اينتر هنوز بيخيال مسي نشده و به دنبال راهي براي جذب اوست.
به گزارش فوتبالي، از زماني که شايعات خروج مسي جدي و گسترده شد، رسانه‌ها اينتر را يکي از مهم ترين گزينه‌ها براي مسي دانستند و معتقد بودند مي‌توان ادامه جدال ازلي ابدي‌ رونالدو مسي را در ايتاليا مشاهده کرد اما مهم‌ترين مشکل، بند فسخ ۷۰۰ ميليوني مسي بود حال خبر رسيده اينتر هنوز بيخيال معامله نشده و مي‌خواهد هر طور شده مسي را به چنگ آورد.
رسانه گازتا دلو اسپورت در جديدترين شماره خود گفته استيون ژانگ، مدير باشگاه اينتر به دنبال تامين منابع مالي در چين است تا بتواند مسي را به جوزپه مه آتزا ببرد. اين رسانه نوشته منچستر سيتي يکي از مهم‌ترين گزينه‌هاي مسي است اما سيتيزن‌ها رقيبي جدي به نام اينتر را پيش روي خود مي‌بينند.
اينتري‌ها اميدوارند با توجه به قوانين مالياتي جديد که در ايتاليا وضع شده بتوانند مسي را به سري آ ببرند. گازتا در همين زمينه نوشته مديران اينتر قصد دارند با استناد به کاهش ماليات طبق همين قوانين و با استفاده از اسپانسرهاي جديدي که قرار است ژانگ به اينتر اضافه کند مسي را جذب کنند و به اين ترتيب همچنان پرونده مسي – اينتر باز است. در نهايت بايد ديد مسي در بارسا مي‌ماند يا بين اينتر و سيتي کدام تيم را انتخاب مي‌کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد