ورزش 3/ شاگردان فرهاد مجيدي با اين‌که توانستند در ضربات پنالتي مقابل حريف سنتي به پيروزي برسند اما نتيجه اين بازي در تاريخچه دربي به ثبت نرسيد!
 هواداران سرخابي پايتخت بعد از پايان دربي 93 کري خواني دارند که نتيجه به دست آمده در دربي چگونه قرار است در تاريخچه دربي به ثبت برسد؟ 27مين برد آبي‌ها به ثبت مي‌رسد يا 43مين تساوي در تاريخ 93 دربي ثبت مي‌شود؟
آخرين پيروزي آبي‌ها در اسفندماه 96 به به دست آمد که وريا غفوري تک گل استقلال را زد؛ آخرين برد پرسپوليس هم در دربي 91 رقم خورد که کالدرون هدايت سرخپوشان را برعهده داشت.
دربي 92 با تساوي 2 - 2 سرخابي در ديدار برگشت ليگ نوزدهم شکل گرفت تا 42مين تساوي ادوار دربي به ثبت برسد؛ در آخرين دربي هم که چهارشنبه هفته جاري در جريان رقابت‌هاي مرحله نيمه نهايي جام حذفي شکل گرفت، در 90 دقيقه تلاش شاگردان فرهاد مجيدي و شاگردان يحيي گل محمدي با تساوي 2 - 2 به پايان رسيد و در ضربات پنالتي استقلالي‌ها توانستند به پيروزي برسند.
برخلاف تصور هواداران استقلال اما طلسم 910 روزه آن‌ها در برد دربي با کسب اين پيروزي شکسته نشده است و در تاريخچه دربي اين نتيجه با احتساب نتيجه به دست آمده در 90 دقيقه، تساوي به ثبت رسيده است تا 43مين تساوي ادوار دربي رقم بخورد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد