ورزش 3/ تئو هرناندز، مدافع جوان ميلان اميدوار به تکرار درخشش در فصل پيش رو است.
بي شک تئو هرناندز که تابستان سال قبل از رئال مادريد راهي ميلان شد، يکي از بهترين خريد هاي سري آ لقب داشت و در 36 بازي ابتدايي خود در ميلان هفت گل به ثمر رسانده و 5 پاس گل نيز داد تا بسياري کار رئال مادريد در مورد فروش او را اشتباه بدانند. حالا تئو هرناندز در مورد بازگشت به تمرينات و اهداف فصل جديد صحبت کرده است.
تئو هرناندز گفت: "در شرايط خوبي قرار دارم و با اشتياق زيادي براي شروع دوباره بازگشتم. ما چند روز استراحت کرديم و اکنون دوباره آماده آغاز کار هستيم. احساس خوبي دارم، از ديدن هم تيمي هايم، سرمربي و پائولو مالديني خوشحالم و واقعا مي خواهم مبارزه را شروع کنم.
بعد از سه هفته استراحت کار آساني پيش روي ما نخواهد بود، اما حقيقت اين است که در شرايط خوبي قرار داريم و گام به گام براي بازيابي به بهترين شکل تلاش مي کنيم. فصل خوبي بود، اما مهمترين چيز استمرار است. فصل جديدي آغاز مي شود و ما اميدواريم که بتوانيم عملکرد بهتري داشته باشيم. ما در حال آغاز فصل جديد با چالش هاي جديد هستيم. ميلان مي خواهد تا آنجا که ممکن است در جدول صعود کند و اين هدف ما خواهد بود. من خوشحال و راضي هستم. من بايد به اين روند ادامه دهم و من از حمايت هواداران رضايت دارم، زيرا آنها بسيار مهم هستند.
من فصل خوبي با چندين گل و پاس گل داشتم و اميدوارم فصل جديد نيز به همان اندازه مثبت باشد. خواهيم ديد چه اتفاقي مي افتد، من از هواداران تشکر مي کنم آنها هميشه در کنار ما هستند و حمايت مي کنند. اميدوارم به زودي کنار آنها در سن سيرو جشن بگيريم."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد