ورزش 3/ مديرعامل باشگاه مس کرمان احتمال همکاري اين باشگاه با سيدمجتبي حسيني را بسيار ضعيف دانست.
محمود محمودي نيا مديرعامل باشگاه مس کرمان در برنامه‌اي اينترنتي‌ در خصوص انتخاب سرمربي فصل آينده اين تيم گفت: بلافاصله ۲ روز پس از بازي با علم و ادب تبريز و با کسب تکليف از اردشير سعدمحمدي مديرعامل شرکت صنايع مس ايران براي فصل بعد استارت زديم.
وي افزود: در جلسه حضوري با مديرعامل شرکت مس سوابق ۵ گزينه مدنظر را بررسي کرديم که قرار شد که من مذاکراتم را با اين ۵ گزينه انجام دهم و در نهايت با هماهنگي بل ايشان بتوانيم هفته آينده سرمربي آينده را معرفي کرده و کارمان را به صورت رسمي آغاز کنيم.
مديرعامل باشگاه مس کرمان درباره مذاکرات انجام شده گفت: با چهار نفر از گزينه هاي مدنظر صحبت و مذاکره کردم و فقط با يکي از آنها وارد مذاکره نشدم که البته راجع به اينکه با وي صحبتي نکرديم دليل داشتيم؛ با چهار گزينه اي که صحبت کرديم به نتايج خوبي رسيديم اما آنها مورد توجه باشگاه هاي ليگ برتري هم هستند ولي اين را مي دانم که اگر بخواهند در ليگ يک مربيگري کنند جايشان در تيم مس است چيزي که خودشان نيز به اين آن اشاره کردند.
وي در پايان در واکنش به اين سوال اينکه همکاري باشگاه مس با مجتبي حسيني به پايان رسيده است گفت: مجتبي حسيني جزو پنج گزينه ما است.
او در ادامه پس از پاسخ به سوال قبلي در واکنش به اظهارنظر مجري برنامه مبني بر اينکه احتمال حضور حسيني در تيم مس ضعيف است گفت: با نظر شما موافق هستم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد