تسنيم/ پيشکسوت استقلال اعتقاد دارد تيم فوتبال اين باشگاه با جذب چند بازيکن مي‌تواند به قهرماني ليگ قهرمانان آسيا هم دست يابد.
 شاهين بياني با بيان اينکه پرداختن به موارد حاشيه‌اي باعث مي‌شود استقلال لطمه بخورد، خاطرنشان کرد: در اين فصل با چالش‌هاي زيادي از جمله کرونا و تعويض مربي روبه‌رو بوديم و جام حذفي براي هواداران بسيار باارزش است. فرهاد مجيدي يک نيم‌فصل کنار استقلال بوده است و نايب قهرماني ليگ برتر و قهرماني جام حذفي، کارنامه بسيار درخشاني براي او خواهد بود. مشکلات خانوادگي بايد در خانواده حل شود و مجيدي هم قطعاً گلايه‌هايي دارد. صحبت عليه يکديگر در تلويزيون کار قشنگي نيست. همان‌طور که سعادتمند گفت، همه استقلالي‌ها بايد دست به دست هم بدهند و فقط به قهرماني استقلال فکر کنند.
بازيکن پيشين استقلال در واکنش به گلايه سعادتمند درباره فاصله ۱۴ امتيازي شاگردان مجيدي با پرسپوليس در ليگ نوزدهم گفت: عملکرد استقلال بد نبوده، بلکه عملکرد پرسپوليس خيلي خوب بوده است. پرسپوليس چند سال است که ريزش نداشته و اسکلت تيم خود را حفظ کرده است. برانکو مهم‌ترين نقش را در قهرماني‌هاي سال‌هاي اخير پرسپوليس داشته و نتايجي گرفته است که تا چند دهه، بي‌سابقه خواهد بود. هر چند سال يک بار چنين اتفاقي رخ مي‌دهد.
بياني با تمجيد از نمايش آبي‌ها در اين فصل تصريح کرد: پرسپوليس پس از کرونا، چند پيروزي يک بر صفر کسب کرد و بازي‌هاي قابل قبولي را از اين تيم نديديم. استقلال، اما در زمان استراماچوني و مجيدي، بازي‌هاي شناوري ارائه کرده و به همين خاطر صاحب بهترين خط حمله و آقاي گل ليگ بوده است. مشکل استقلال دفاع تيمي است، وگرنه در خط جلو مشکلي ندارد و به همه تيم‌ها گل زده است، اما برتري خود را حفظ نکرده است. استقلال با جذب چند بازيکن بزرگ مي‌تواند به قهرماني آسيا هم برسد و شايستگي آن را دارد.
وي با بيان اينکه ۵۰ درصد مشکل خط دفاعي استقلال با جذب يک مدافع خوب حل خواهد شد، اظهار داشت: در سال‌هاي گذشته تا لحظه آخر مديرعامل باشگاه مشخص نبود، اما الان باشگاه زمان دارد و اميدوارم با جذب بازيکنان باکيفيت، تيم خوبي براي فصل آينده بسته شود. استقلال بايد از هفته اول ليگ سال آينده براي قهرماني برود و هواداران هم همين را مي‌خواهند. سابقه نداشته است که استقلال چند سال قهرمان نشود. اميدوارم هواداران نسبت به کسي جبهه نگيرند. ما بايد متحد شويم تا استقلال قهرمان جام حذفي شود و اگر اين اتفاق رخ ندهد، نمي‌توانيم خودمان را ببخشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد