فارس/ مدير برنامه سابق ابرستاره بارسلونا معتقد است تنها منچسترسيتي در شرايط کنوني مي تواند بهترين ميزبان براي مسي باشد.
اين روزها احتمال جدايي ليونل مسي، فوق ستاره آرژانتيني از بارسلونا و رفتنش به تيم جديد در راس اخبار ورزشي دنيا قرار دارد.
در جديدترين خبر در اين زمينه هوارسيو گاگيولي، مدير برنامه سابق ليونل مسي درباره احتمال انتقال اين بازيکن به اينتر در آينده، گفت: در ايتاليا ماسيمو موراتي مالک سابق باشگاه اينتر گفته وقتي مسي جوان بود مي خواست او را به اينتر بياورد ولي من اطلاعي از آن ندارم. البته ياد مي آيد اينتر، يوونتوس، منچستر يونايتد و آرسنال به دنبال جذب مسي بودند ولي در آن زمان اين امري طبيعي بود.
وي افزود: در شرايط کنوني تنها تصورم اين است که مسي مي تواند به منچستر سيتي برود و زيرنظر پپ گوارديولا دوباره کار کند. البته اين تنها فکر من است چون هيچ اطلاعي از تصميم مسي ندارم. فقط اميدوارم او به صورت مسالمت آميز و خوب از بارسلونا جدا شود و نه از طريق ارسال فکس جدايي اش را بگويد.
مدير برنامه سابق لئو ادامه داد: فوتبال ايتاليا خوب است و مي تواند منابع مالي زيادي را براي مسي داشته باشد همچنان که رونالدو با انتقال به يوونتوس منابع مالي زيادي کسب کرد. مسي پيش از اين به هيچ وجه قصد جدايي از بارسلونا را نداشت. شکست 8 بر 2 براي مسي و بارسلونا سنگين بود. او بعد از اين باخت ضربه بزرگي خورد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد