آخرين خبر/ شاگرد سابق رونالد کومان در تيم آژاکس اعلام کرده خروج مسي بهترين اتفاق ممکن براي کومان است وگرنه با حضور مسي، ‌اين مربي هلندي نمي‌تواند امپراطوري‌اش را در بارسا بنا کند.
به گزارش فوتبالي، از زمان پيوستن کومان،‌ بسياري از فوتبال دوستان علاقه داشتند تا ببينند روابط اين سرمربي هلندي با سوپراستار آرژانتيني بارسلونا چگونه خواهد بود. حالا خبر رسيده مسي در حال جدايي است و اين مسئله طبق صحبت‌هاي ميدو،‌ به نفع رونالد کومان خواهد بود.
احمد ميدو، بازيکن مشهور مصري که سابقه همکاري با کومان را در تيم آژاکس دارد در گفت و گو با Elwatan Sport گفته: کومان يکي از بهترين مربياني است که با او کار کرده‌ام. او شخصيت قدرتمندي دارد اما اگر مسي در بارسلونا بماند، او با مشکلات زيادي دست و پنجه نرم خواهد کرد. بهترين اتفاقي که مي‌تواند براي کومان بيفتد، جدايي احتمالي مسي است. کومان نمي‌تواند امپراطوري خودش را با وجود مسي در رختکن، بسازد.
ميدو در ادامه افزود: او براي ۲ سال و نيم مربي من بوده است و بدون توجه به گذشت زمان بايد بگويم کومان نمي‌توانم بازيکناني که شخصيت قدرتمندي دارند را مديريت کند. او بازيکناني که نظر خاص خودشان را دارند را نمي‌خواهد.
ميدو بيش از ۵۰ بار لباس تيم ملي مصر را پوشيده و سابقه حضور در تيم‌هايي چون رم،‌تاتنهام، ميدلزبورو و وستهم را در کارنامه‌اش دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد