ورزش 3/ آنته ربيچ، ستاره کروات ميلان مي گويد که در فصل جديد به دنبال درخشش بيشتر در اين تيم خواهد بود.
 آنته ربيچ سال گذشته به عنوان بازيکن قرضي از فرانکفورت به ميلان پيوست و بعد از درخشش او در ترکيب اين تيم ايتاليايي بود که قراردادش به شکل دائمي در آمد. مهاجم کروات در فصل گذشته عملکرد خوبي از خود ارائه داد و يکي از بهترين بازيکنان روسونري بود. او حالا اميدوار است که با ميلان فصل درخشان تري را نسبت به قبل پشت سر بگذارد.
آنته ربيچ در مصاحبه اي گفت: " بسيار خوشحالم که با ميلان قرارداد امضا کردم. همچنين خوشحالم که توانستم ثابت کنم که از کيفيت لازم براي بازي کردن در اين جا برخوردار هستند. در فصل گذشته 12 گل براي ميلان به ثمر رساندم که اميدوارم اين تعداد در فصل جديد بيشتر شود."
ربيچ در فصل جديد با پيراهن شماره 12 به ميدان خواهد رفت؛ چيزي که در فصل گذشته نيز به دنبال آن بود. او در اين باره گفت: "هيچ دليل خاصي براي اين موضوع وجود ندارد. من دوست داشتم در فصل گذشته اين شماره را بر تن کنم اما اين پيراهن براي بازيکن ديگري بود و حالا که خالي شده، من آن را خواهم پوشيد."
ربيچ درباره زلاتان ابراهيموويچ نيز گفت: " زلاتان بازيکن بزرگي است او به تيم کمک مي کند و تأثير عمده اي بر همه دارد.بازي با او هميشه يک لذت است اما من فقط روي کار خودم تمرکز مي کنم و مي خواهم نقش خود را به خوبي انجام دهم. اميدوارم حتي بهتر هم باشم. "


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد