ورزش 3/ ممکن است نام ادينسون کاواني، مهاجم اوروگوئه اي و باتجربه نيز به فهرست خريد بارسلونا در روزهاي آتي اضافه شود.
دوران همکاري لوييس سوارز با باشگاه بارسلونا به پايان رسيده و رونالد کومان در همان بدو ورود به اين مهاجم اوروگوئه اي اطلاع داد جايي در برنامه هاي فصل بعد تيمش ندارد. ممکن است بارسلونا براي فصل پيش رو يک مهاجم جديد جذب کند و کادناسر مدعي شد شايعات حالا حول محور انتقال ادينسون کاواني به پاري سن ژرمن است.
اين مهاجم باتجربه بعد از سپري کردن هفت سال فوق العاده در پاري سن ژرمن و تبديل شدن به بهترين گلزن تاريخ اين باشگاه، در پايان فصل گذشته و با اتمام قراردادش از اين باشگاه جدا شد. در اين مدت اخير ادينسون کاواني دو بار تا آستانه انتقال به تيم هايي چون ينفيکا و اتلتيکومادريد پيش رفته، اما هر بار اين انتقال به دلايلي منتفي شده و حالا نام بارسلونا به عنوان مقصد بعدي او مطرح شده است.
مدير برنامه ادينسون کاواني در روزهاي اخير دو بار با باشگاه بارسلونا تماس گرفته و از آمادي موکل براي انتقال به نوکمپ خبر داده است. اگرچه مديران بارسا نيز معتقدند ادينسون کاواني گزينه خوبي به شمار مي آيد، اما در حال حاضر تمرکز آنها روز نام هاي ديگري مانند مفيس ديپاي و لائوتارو مارتينز است. اما اگر انتقال چنين بازيکناني به نوکمپ محقق نشد، در نهايت ممکن است بارسلونا در روزهاي پاياني بازار تابستاني به طور جدي براي خريد ادينسون کاواني اقدام کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد