ورزش 3/ ستاره و مدير ورزشي سابق رئال مادريد مي‌گويد تصميم گرت بيل براي جدايي از رئال درست است و به اين ترتيب رئال هم از شر يک معضل چند ساله خلاص مي‌شود.
پردراگ مياتوويچ ستاره سابق و مدير ورزشي سابق رئال مادريد مي‌گويد گرت بيل از جنگيدن براي بدست آوردن جايگاه در رئال مادريد خسته شده و در نتيجه تصميمش براي جدايي از اين تيم اسپانيايي تصميم درستي است. مياتوويچ همچنين مدعي است خروج بيل به يکي از معضلات چند وقت اخير رئال پايان خواهد داد.
گرت بيل که در سال 2013 با قراردادي که در زمان خود رکورددار دنيا بود به رئال مادريد ملحق شد در چند صباح اخير با انتقادهاي زيادي در رئال مواجه شده و از سوي زيدان به ندرت به خدمت گرفته شده است. در روزهاي اخير به نظر مي‌رسد که پيوستن او به تاتنهام در تابستان جاري قطعي شده است.
مياتوويچ ستاره سابق رئال مادريد که چندين سال به عنوان مدير ورزشي اين باشگاه هم خدمت گرفته در گفتگو با کادنا سر در اين باره گفت: " با رفتن بيل مادريد از شر يک معضل خلاص خواهد شد. از طرف ديگر بازي کردن هم براي گرت بيل مهم است و با اين انتقال به خواسته اش مي‌رسد".
ستاره سابق اهل مونته‌نگروي رئال مادريد در ادامه گفت: " رابطه بيل با زيدان بد بود و او در نهايت دست از مبارزه و جنگيدن کشيد. من نمي دانم در اين ميان تقصير کي است. بيل هنوز مي‌تواند فوتبال بازي کند ولي نه در رئال مادريد. من نمي دانم در سر او چه مي گذرد تا بتوانم بفهمم مقصر او است يا نه. او يک روز مصاحبه اي خواهد کرد و خواهد گفت در اين هفت سال چه گذشته است".

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد