نماد آخرین خبر

مقصد احتمالی محسن عاشوری

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
مقصد احتمالی محسن عاشوری

ورزش 3/ از بوشهر خبر مي رسد باشگاه پارس جنوبي براي انتخاب سرمربي جديد خود با محسن عاشوري سرمربي فصل گذشته تيم خوشه طلايي وارد مذاکره شده است. 
 اگر اين مذاکرات نتيجه مثبتي به دنبال داشته باشد محسن عاشوري جانشين سيروس پورموسوي خواهد شد که يک فصل ديگر با پارس جنوبي قرارداد داشت اما هدايت تيم صنعت نفت آبادان را برعهده گرفت. محسن عاشوري فصل گذشته به همراه تيم خوشه طلايي در اولين فصل حضور در ليگ يک در آستانه صعود به ليگ برتر قرار داشت اما در نهايت به عنوان چهارمي دست يافت. درخشش خوشه طلايي در فصل گذشته بازي هاي ليگ يک موجب شد تا به اين جاي کار نزديک به 10 بازيکن از تيم خوشه طلايي جدا و به تيم هاي ليگ برتري و دسته اولي ملحق شوند. به دنبال جدايي محسن عاشوري از خوشه طلايي سهراب بختياري زاده هدايت اين تيم را برعهده گرفته است اما اعلام کرده حضورش در ساوه منوط به ايجاد امکانات از جمله زمين تمرين خوب براي تيم خواهد بود. خوشه طلايي فصل گذشته به دنبال مهيا نبودن شرايط استاديوم شهيد چمران ساوه بازي هاي متعددي را در استاديوم يادگار امام قم برگزار کرد. 
فصل آينده در رقابت هاي ليگ يک حضور خواهند داشت که در پايان دو تيم به ليگ برتر صعود خواهند کرد. پارس جنوبي يکي از تيم هاي سقوط کننده از ليگ برتر است که به دنبال بازگشت زودهنگام به اين مسابقات است. با توجه به اعلام حمايت وزير نفت از تيم هاي نقتي به نظر مي رسد پارس جنوبي در فصل پيش رو شرايط ايده آلي داشته باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره