نماد آخرین خبر

رقابت خوبی بین دروازه‌بان‌ها وجود دارد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
رقابت خوبی بین دروازه‌بان‌ها وجود دارد

ورزش 3/ فرانک لمپارد، سرمربي چلسي مدعي شد ادواردو مندي در ترکيب اين تيم مقابل وست بروم قرار نمي گيرد.
عملکرد ضعيف کپا آريزابالاگا در ترکيب چلسي در يک سال اخير و اشتباه کشنده او در مسابقه هفته قبل با ليورپول، مديران چلسي را مجاب به جذب ادواردو مندي، دروازه بان 28 ساله رن فرانسه کرد. فرانک لمپارد در نشست خبري پيش از بازي مقابل وست بروم در مورد او و شرايط ديگر بازيکناني تيمش توضيحاتي ارائه داد.
شرايط بازيکنان چلسي: "مندي فردا در ترکيب اصلي چلسي قرار نمي گيرد. او هفته اي طولاني را سپري کرده و به خوبي تمرين نکرده است. من تحت تاثير رفتار بن چيلول و تياگو سيلوا داخل و بيرون زمين قرار گرفته ام. اين دو بازيکن خيلي زود در تيم چلسي با ديگر بازيکنان هماهنگ شده اند و من اميدوارم بارها در طول فصل شاهد کيفيت سيلوا و چليول در ميدان باشيم.
من معتقدم که آنها براي قرار در ترکيب ثابت چلسي به اندازه کافي آماده هستند، اما من بايد در نظر بگيرم که بازي هاي متوالي در روزهاي سه شنبه و شنبه يش رو داريم و سپس نوبت بازي هاي ملي فرا مي رسد. ما براي رقابت کردن به ترکيب بزرگي نياز داريم و تعدد گزينه ها در خط حمله مشکل شيريني محسوب مي شود."
بازگشت کريستن پوليسيچ به ميادين: "وقتي بازيکني چند بار مصدوم مي شود هميشه در مورد سلامتي او نگراني وجود دارد و شما بايد اطمينان حاصل کنيد سريع تر از زمان موعود از او در ترکيب استفاده نمي کنيد. پوليسيچ تشنه بازي کردن است و اين چيزي است که ما بايد با او مديريت کنيم. ما مي خواهيم به اندازه فصل قبل شاهد حضور پوليسيچ در ميدان باشيم."
واکنش کپا آرازابالاگا به انتقال ادواردو مندي به چلسي: "من با او صحبت نکرده ام، اما طي 24 آتي ديگر با او و کابالرو گفتگو خواهم کرد. رقابت خوبي بين دروازه بان هاي چلسي وجود دارد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره