نماد آخرین خبر

گرامیداشت یادوخاطره هادی نوروزی با برگزاری یک دیدار فوتبال

منبع
تسنيم
بروزرسانی
گرامیداشت یادوخاطره هادی نوروزی با برگزاری یک دیدار فوتبال

تسنيم/ ياد و خاطره کاپيتان پيشين تيم فوتبال پرسپوليس با برگزاري يک ديدار نمادين گرامي داشته شد.
 تيم‌هاي ياران رسانه و ياران هادي نوروزي به مناسبت پنجمين سالگرد درگذشت مهاجم اسبق تيم فوتبال پرسپوليس در ورزشگاه هفتم تير شهر بابل و با حضور همبازيان سابق هادي نوروزي، نمايندگان مجلس، استاندار، فرماندار و رييس اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران به مصاف هم رفتند که اين بازي نمادين در پايان با نتيجه 2 بر يک به سود تيم فوتبال ياران رسانه خاتمه يافت. گل‌هاي تيم رسانه ورزش را محسن جعفري و مهدي خادمي به ثمر رساندند.
در اين ديدار که به صورت زنده از شبکه تلويزيوني مازندران پخش شد و در ترکيب تيم فوتبال ياران رسانه با سرمربيگري محسن بياتي‌نيا نفراتي، چون محمد سيانکي، مهدي توتونچي، محمدحسين ميثاقي، ميثاق معمارزاده، مهدي نوروزي (برادر هادي نوروزي)، محسن جعفري، مجيد باباعلي، حامد اميني، محمود نجف‌زاده و مهدي خادمي حضور داشتند و در تيم ياران هادي نوروزي بازيکناني، چون سهراب انتظاري و اصغر رامشگر به ميدان رفتند.
اعضاي تيم فوتبال ياران رسانه متشکل از خبرنگاران، عکاسان، مجريان و گزارشگران صدا و سيما پيش از اين ديدار با حضور بر سر مزار هادي نوروزي، ياد و خاطره مهاجم اسبق پرسپوليس را زنده نگه داشتند.
اين ديدار با دعوت خانواده هادي نوروزي و مسئولان مازندران و حمايت کامل حسن رنگرز مديرکل جديد اداره ورزش مازندران برگزار شد و در بين دو نيمه اين ديدار نيز پيراهن تيم ياران رسانه به عنوان يادبود از سوي مهدي خانمدي سرپرست تيم به حسن رنگرزاهدا شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره