نماد آخرین خبر

ژاوی: پرسپولیس بهترین تیم ایران است

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
ژاوی: پرسپولیس بهترین تیم ایران است

خبر ورزشي/ سرمربي تيم فوتبال السد قطر با بيان اينکه پرشورترين بازي‌هاي عمرش را در ديدار با تيم‌هاي ايراني انجام داده است، گفت: پرسپوليس بهترين تيم ايران است و ديدار با اين تيم براي ما فينال است.
تيم‌هاي پرسپوليس ايران و السد قطر فردا يکشنبه در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در ديداري حساس در قطر به مصاف هم خواهند رفت.
ژاوي سرمربي السد در نشست خبري پيش از اين مسابقه گفت: السد براي ديدار با پرسپوليس در آمادگي کامل است. ما براي کسب پيروزي و رسيدن به مرحله يک چهارم نهايي هيجان زده هستيم.
وي ادامه داد: پرسپوليس بهترين تيم ايران است و ديدار سختي خواهيم داشت. اين مسابقه براي ما فينال است.
سرمربي تيم السد تاکيد کرد: در صحبت با بازيکنانم گفته ام که حماسي‌ترين و پرشورترين مسابقاتي که در دوران فوتبالم انجام داده ام، مقابل تيم‌هاي ايراني از جمله پرسپوليس بوده است که با شور بسيار زياد بازي مي‌کند. براي همين لازم است که ما هم پرشور باشيم.
ژاوي گفت: براي پيروزي بايد کنترل شده و با اشتياق زياد بازي کنيم و اميدوارم که با ارائه بهترين بازي خود در زمين به آن برسيم. در بازي قبلي مقابل سپاهان اولويت ما استراحت به برخي از بازيکنان بود تا آن‌ها را با اطمينان براي اين بازي در اختيار داشته باشيم.

سرمربي السد اظهار کرد: پرسپوليس براي ما حريفي قدرتمند و دشوار خواهد بود و در اين بازي بايد سعي کنيم، مالکيت توپ و کنترل بازي را در دست داشته باشيم. بايد در اوج آمادگي خود قرار حضور داشته باشيم و اين مهم‌ترين نکته است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره