نماد آخرین خبر

صادقی: پرسپولیسی‌ها اینقدر هم بی‌رحم نیستند!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
صادقی: پرسپولیسی‌ها اینقدر هم بی‌رحم نیستند!

ورزش 3/ ملي پوش سابق استقلال درباره شايعات موجود پيرامون تصادف شب گذشته اش توضيحاتي را ارائه کرد.
اميرحسين صادقي بعد از سانحه تصادفي که برايش پيش آمد و مجبور شد انگشت خود را امروز جراحي کند، درباره وضعيتش بيان کرد: خداراشکر مي‌کنم؛ وضعيتم بد نيست. امروز صبح يک عمل خوب داشتم. فردا هم يک عمل ديگر که براي کبدم است، انجام خواهم داد که اميدوارم بعد از آن مرخص بشوم.
وي درباره شايعاتي که پيرامون تصادفش مطرح شده گفت: اين ماجرا خيلي يک کلاغ ، چهل کلاغ شده است. متاسفانه کم دقتي خودم در رانندگي با موتور بود که به گاردريل برخورد کردم.
مدافع سابق استقلال درباره اينکه گفته مي‌شد يک پرسپوليسي‌ به خاطر استوري‌اش عمدا با او تصادف کرده، تاکيد کرد: اين تصادف ربطي به استوري که گذاشتم نداشت. پرسپوليسي‌ها فقط به صفحه من مي‌آيند و فحاشي مي‌کنند. مردم آنقدر هم بي رحم نيستند. هيجان است ديگر و کاري نمي‌شود کرد.
صادقي همچنين گفت: شرايطم بد نيست. تا عصر امروز بايد جواب آزمايش کبدم بيايد تا مشخص شود جراحي مي‌خواهد يا نه. انگشت کوچک دستم پيوند مي‌خواست که امروز زده شد. ساعد دستم هم از بين رفته بود که دکترها زحمت کشيدند و جراحي کردند.
وي با اشاره به اقدام عمران زاده و برهاني بعد از تصادف خاطرنشان کرد: حنيف و آرش عکسي را که نمي‌دانم از کجا پيدا کرده بودند را در صفحه شان منتشر کردند و همه از جمله خانواده‌ام را هم نگران کردند. خلاصه اينکه شرايطم خوب است.

صادقي در پاسخ به اين پرسش که آيا بازهم پرسپوليسي‌ها را اذيت مي‌کند، گفت:‌پرسپوليسي‌ها را اذيت نکرده و نمي‌کنم. اينها کري خواني است و کل‌کل نکنيم که روزمان شب نمي‌شود. خط فقر ايران 10 ميليون تومان است و بايد با کل کل زندگي‌مان را بگذرانيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره