نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

سری آ ایتالیا/ اینترمیلان فصل را با پیروزی آغاز کرد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
سری آ ایتالیا/ اینترمیلان فصل را با پیروزی آغاز کرد

تسنيم/ تيم فوتبال اينتر در اولين بازي خود در فصل جديد ليگ دسته اول فوتبال ايتاليا ميهمانش را در يک ماراتن پرگل شکست داد.
در چارچوب ديدارهاي هفته دوم سري A ايتاليا، شب گذشته (شنبه) تيم‌هاي فوتبال اينتر و فيورنتينا در ورزشگاه سن‌سيروي شهر ميلان به مصاف هم رفتند که اين بازي با پيروزي 4 بر 3 اينتر به پايان رسيد.
در اين مسابقه که آخرين بازي شب اول هفته دوم سري A بود، فيورنتينا با گلزني کريستين کائومه در دقيقه 3 پيش افتاد، اما لائوتارو مارتينس در دقيقه دوم وقت‌هاي تلف شده نيمه اول کار را براي اينتر به تساوي کشاند. در دقيقه 52 اشتباه فدريکو چکريني بازيکن تيم فوتبال فيورنتينا به اشتباه دروازه خودي را باز کرد و اينتر را پيش انداخت، اما تنها پنج دقيقه بعد از اين گل گائتانو کاستروويلي دومين گل فيورنتينا را زد و نتيجه را به تساوي کشاند.
در دقيقه 63 فيورنتينا بار ديگر از ميزبان خود پيش افتاد و اين بار فدريکو کيه‌زا گلزني کرد. در حالي که سه دقيقه به پايان مسابقه مانده بود روملو لوکاکو اينتر را از شکست نجات داد. بازگشت دراماتيک اينتري‌ها در دقيقه 89 کامل شد، زماني که دانيل دآمبروزيو چهارمين گل اين تيم را با ضربه سر به ثمر رساند تا شاگردان آنتونيو کونته در اولين بازي‌شان در اين فصل پيروز شوند.
امروز پنج بازي ديگر در سري A برگزار مي‌شود که برنامه آنها به شرح زير است:
اسپتزيا - ساسولو، ساعت 14 (به وقت تهران)

هلاس ورونا - اودينزه، ساعت 16:30
ناپولي - جنوا، ساعت 19:30
کروتونه - ميلان، ساعت 19:30
رم - يوونتوس، ساعت 22:15


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره