نماد آخرین خبر

تعویض‌های گل‌محمدی روند بازی را تغییر داد

منبع
ايسنا
بروزرسانی
تعویض‌های گل‌محمدی روند بازی را تغییر داد

ايسنا/ پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد تعويض‌هاي گل‌محمدي در ديدار برابر السد روند بازي را تغيير داد.
حسن خان‌محمدي درباره پيروزي پرسپوليس برابر السد قطر اظهار کرد: شروع بازي از نظر فني خوب نبود. دو تيم در تلاش بودند يکديگر را بشناسند. پرسپوليس سعي داشت در همان دقايق ابتدايي از سمت چپ و راست و کناره‌ها روي دروازه السد فشار بياورد که در اين امر موفق بود. ياران السد هم به دنبال اين بودند که از پشت هافبک‌هاي استفاده کنند و موقعيت گل ايجاد کنند که آنها هم نشان دادند در اين امر تمرينات خوبي داشته‌اند. اگر با دقت نگاه کنيد دو تيم در تاکتيک خوب موفق بودند چون در همان نيمه اول موقعيت‌هاي گلي ايجاد شد. 
وي افزود: در نيمه دوم پرسپوليس بهتر عمل کرد. شاگردان گل‌محمدي با همان تاکتيک نيمه اول سعي داشتند باز هم فرصت گلزني ايجاد کنند که در اين امر بهتر از نيمه اول کار کردند و چند فرصت بسيار خوب براي پرسپوليس ايجاد کرد. البته السد هم تاکتيک‌هايي براي نيمه دوم داشت که با هوشمندي بازيکنان پرسپوليس آنها فرصت چنداني به دست نياوردند. پرسپوليس حقش پيروزي بود و در انتهاي بازي هم به حقش رسيد. 
او در ادامه تصريح کرد: گل‌محمدي در چند بازي آخر به خوبي تيم را هماهنگ کرده است. البته بايد بپذيريم که فشردگي بازي‌ها بازيکنان را خسته کرده است. در بازي السد هم اين موضوع مشخص بود. در دقايق مياني نيمه دوم همه منتظر تعويض بودند تا تيم جان تازه‌اي بگيرد. همين اتفاق هم رخ داد و با چند تعويض روند بازي به سود پرسپوليس تغيير کرد. 
خان‌محمدي درباره گلزني عيسي آل‌کثير هم گفت: آل‌کثير بازيکن بسيار خوبي است که مي‌تواند مشکلات پرسپوليس را در خط حمله برطرف کند. او هم با پا خوب کار مي‌کند و هم قدرت سر زني بالايي دارد. قطعا در بازي‌هاي آينده عملکرد بهتري از اين مهاجم خواهيم ديد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره