ورزش 3/ معاون قهرماني وزير ورزش توضيحاتي را درباره برکناري احمد سعادتمند و تغييرات پيش آمده در باشگاه استقلال ارائه کرد.
مهدي علي‌نژاد در حاشيه نشست با محمدباقر نوبخت درباره درباره تغيير و تحولات باشگاه استقلال و جدايي احمد سعادتمند از مديرعاملي اين باشگاه بيان کرد: سعادتمند از سوي اعضاي هيأت مديره از مديرعاملي کنار گذاشته شد و آنها بيانيه‌اي هم در اين خصوص منتشر کردند. بلافاصله سرپرست اين باشگاه منصوب شد. فکر مي‌کنم امروز هيأت مديره استقلال جلسه‌اي داشته و سرپرست استقلال هم اولويت‌ها را اعلام کرده و هيأت مديره باشگاه هم اقدام‌هايي را براي اين اولويت‌ها انجام خواهد داد.
علي نژاد درباره اينکه آيا اعضاي هيأت مديره و وزارت ورزش در انتخاب سعادتمند دچار اشتباه نشدند، گفت: قطعا انتخاب وي در ابتداي امر خوب بود و مسير خوبي هم طي مي‌شد اما در ادامه موضوعاتي ديگري پيش آمد که در بيانيه هيأت مديره باشگاه به آن اشاره شده است. طبيعتا در هر همکاري امکان دارد کار خيلي خوب شروع شود اما در ادامه افراد نتوانند با هم ادامه بدهند اين موضوع عجيب نيست و در همه دنيا هم اتفاق مي‌افتد.
وي افزود: اگر هيأت مديره مديرعاملي را انتخاب مي‌کند دليلي ندارد تا روز قيامت کنار هم کار کنند. به هر حال سعادتمند مسيري که مورد انتظار و توقع هيأت مديره بود نرفت. بايد از زحمات وي تشکر کرد.
گفتني است؛ صبح امروز تعداد کثيري از هواداران استقلال با تجمع مقابل مجلس شوراي اسلامي از نمايندگان خواهان استيضاح مسعود سلطاني‌فر شدند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد