نماد آخرین خبر

فرصت طلایی برای این استقلالی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
فرصت طلایی برای این استقلالی

ورزش 3/ مدافع مياني استقلال که سابقه درخشاني در تيم‌هاي ملي پايه دارد، حالا براي نخستين بار به اردوي بزرگسالان نيز دعوت شده است.
پس از گذراندن يک فصل پر فراز و نشيب، عارف غلامي مدافع مياني جوان استقلال که اولين فصل حضورش در جمع آبي‌پوشان را سپري مي‌کرد توانست نمره قابل‌قبولي را کسب کند و شايد بهترين پاداش براي غلاميِ جوان در انتهاي فصل، حضور در جمع ملي‌پوشان بود. اتفاقي که توسط دراگان اسکوچيچ رخ داد و او براي اولين بار به اردوي تيم ملي بزرگسالان فوتبال ايران دعوت شد و حالا در کمپ تيم‌ملي در کنار ستارگان ملي‌پوش تمرينات خود را دنبال مي‌کند.
عارف غلامي که نزديک به 75 بازي ملي در رده‌هاي سني پايه دارد، به دنبال آن است تا بتواند در دو ديدار تدارکاتي مقابل ازبکستان و مالي خود را در جمع يازده نفر منتخب اسکوچيچ قرار دهد؛ به ويژه آن‌که در ميان بازيکنان منتخب مرد کروات، بازيکنان فيکس اردوهاي قبلي از جمله مرتضي پورعلي گنجي در پست دفاع مياني ديده نمي‌شود و بهترين فرصت براي حضور غلامي در خط دفاعي تيم ملي فراهم آمده است. بايد ديد در تاشکند و مقابل ازبکستان يا در ترکيه و ديدار برابر مالي، مدافع جوان استقلال فرصت انجام نخستين بازي رسمي ملي خود را در سطح بزرگسالان به دست خواهد آورد. او اين روزها سخت تلاش مي‌کند تا بتواند خود را در جمع يازده منتخب اسکوچيچ براي دو ديدار تدارکاتي قرار دهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره