نماد آخرین خبر

پیش‌بینی آینده درخشان برای خرید جدید آرسنال

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پیش‌بینی آینده درخشان برای خرید جدید آرسنال

ورزش 3/ مربي سابق توماس پارتي ستاره جديد آرسنال که از اتلتيکو به اين تيم پيوسته مي‌گويد او پتانسيلي حتي بيشتر از داويد دخيا دارد و آينده‌اي درخشان در انتظار او است.
مربي جوانان اتلتيکو مادريد که سابقه کار کردن با توماس پارتي، ستاره سابق اتلتيکو که ديروز به آرسنال پيوست و همچنين داويد دخيا سنگربان اسپانيايي منچستريونايتد را داشته مي‌گويد پارتي براي توپچي‌ها خريدي عالي است چرا که آينده‌اي روشن در انتظار او است و پارتي پتانسيلي بيشتر از دخيا دارد.
آرسنال ديروز در آخرين لحظات پنجره نقل و انتقالات تابستاني با فعال کردن بند آزادسازي 58 ميليون دلاري توماس پارتي‌، ستاره غنايي اتلتيکو مادريد او را به خدمت گرفت. اتلتيکو مادريد البته از اين اقدام آرسنال عصباني بوده و معتقد است آرسنالي‌ها اين باشگاه را دور زده اند.
خاوي بانوس که به عنوان مربي جوانان اتلتيکو هم با پارتي و هم با داويد دخيا کار کرده گفت: " اتلتيکو مادريد در تيم جوانان خود هميشه بازيکنان درجه يکي داشت. من در سالهاي گذشته شانس کار کردن با استعدادهايي مثل لوکاس هرناندز و داويد دخيا را داشته ام. اما توماس استعدادي از نوع ديگر است. او پتانسيل بسيار بزرگي دارد".
مربي سابق ستاره جديد آرسنال در ادامه گفت: " من قبلاً هم گفته بودم سبک بازي توماس پارتي او را براي بازي در بوندس ليگا يا ليگ برتر ايده آل کرد. توماس به نظر من براي باشگاهي مثل آرسنال يک خريد ايده آل است".

 ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره