نماد آخرین خبر

نیمکت بلاتکلیف استقلال! 

منبع
تسنيم
بروزرسانی
نیمکت بلاتکلیف استقلال! 

تسنيم/ مسئولان باشگاه استقلال تا پايان امروز منتظر محمود فکري مي‌مانند و در صورت عدم جلب رضايت نساجي از سوي اين مربي، سراغ جواد نکونام خواهند رفت.
مسئولان باشگاه استقلال روز گذشته با محمود فکري براي پذيرفتن هدايت تيم فوتبال استقلال وارد مذاکره شدند و به توافق رسيدند. بر همين اساس و با پاسخ مثبت اين مربي، خبر سرمربيگري فکري در استقلال اعلام شد، اما مسئولان باشگاه نساجي مازندران اعلام کردند که رضايت‌نامه او را صادر نخواهد کرد و استقلال با آنها بايد وارد مذاکره شود. پيگيري‌ها نشان مي‌دهد که مسئولان نساجي مبلغ بالايي براي صدور رضايت‌نامه فکري خواسته‌اند.
همين مسئله باعث شده استقلالي‌ها به فکري بگويند خودش پيگير رضايت‌نامه‌اش باشد. با توجه به اينکه زمان براي استقلال در حال از دست رفتن است، مسئولان باشگاه استقلال تا پايان امروز منتظر مشخص شدن وضعيت فکري با نساجي مي‌مانند و در صورتي که شرايط تغييري نکند، سراغ جواد نکونام خواهند رفت. گفته مي‌شود صحبت‌هايي با نکونام انجام شده و احتمال دارد با عدم رضايت باشگاه نساجي، نکونام سرمربي آبي‌پوشان شود.
مسئولان استقلال تصور مي‌کردند با توجه به استقلالي بودن حداديان مالک باشگاه نساجي و علي اميري، مديرعامل اين باشگاه انتقال فکري با مانعي مواجه نمي‌شود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره