نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

محمود فکری با قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی

آخرين خبر/ محمود فکري با قراردادي ۲ ساله به استقلال پيوست.

سرمربي استقلال پس از کش و قوس‌هاي فراوان انتخاب شد تا تکليف اين تيم براي فصل جديد مشخص شود.
محمود فکري که دو روز است مذاکراتي را به صورت جدي با مسؤولان باشگاه استقلال انجام مي‌دهد، لحظاتي قبل قراردادش با اين باشگاه را رسمي کرد.

فکري امشب بعد از نشست با چند نفر از اعضاي هيات مديره استقلال در نهايت با اين باشگاه قرارداد بست تا هدايت آبي پوشان را در ليگ بيستم بر عهده داشته باشد.
حنيف عمران زاده، سيروس دين محمدي، وحيد فاضلي دستياران فکري در استقلال هستند ضمن آنکه آرش برهاني نيز قرار است به عنوان مربي به فکري کمک کند. 

سرمربي ۵۱ ساله از روز يکشنبه با مديران استقلال ديدار کرده و رضايتش براي پيوستن به اين تيم را اعلام کرده بود اما به دليل اينکه با نساجي قرارداد داشت نمي‌توانست قراردادش را با استقلال نهايي کند.
اين سرمربي پس از چند جلسه با مديران نساجي که به نتيجه نرسيد و مشخص شد اين باشگاه رقم بالايي را براي صدور رضايت‌نامه‌اش درخواست مي‌کند براي سهولت پيوستن به استقلال ظهر امروز به سازمان ليگ رفت و قراردادش را به صورت يکطرفه فسخ کرد.
دومين جلسه کاپيتان سابق آبي پوشان با اسماعيل خليل زاده، رئيس هيات مديرعامل و احمد مددي به عنوان سرپرست مديرعاملي باشگاه در نهايت به توافق نهايي انجاميد تا او به عنوان سرمربي جديد در ليگ بيستم معرفي شود.
فکري امروز اعلام کرد دستياران او در نساجي قرار است در استقلال هم در کنار او حضور داشته باشند و همچنين خبر مي‌رسد که قرار است در کنار آنها آرش برهاني هم به عنوان دستيار جديد به کادرفني ملحق شود.
پروسه انتخاب سرمربي تيم استقلال پس از استعفاي فرهاد مجيدي و انتخاب مجيد نامجومطلق به عنوان سرمربي موقت ابتدا با بازگشت آندره آ استراماچوني کليد خورد؛ پس از اينکه او پيشنهاد استقلال را نپذيرفت نام الکس نوري مطرح شد که پيشنهاد استقلال به او هم قانع کننده نبود تا در بين گزينه‌هاي ايراني مانند جواد نکونام، فرهاد مجيدي، مهدي پاشازاده و محمود فکري در نهايت کاپيتان سابق آبي پوشان اين مسئوليت را برعهده بگيرد.

قرار است تمرينات استقلال از فردا با حضور محمود فکري آغاز شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره