آخرین خبر/ عبدالحمید حمیدی، در حاشیه مسابقات آزاد گلف کشوری در مجموعه انقلاب تهران اظهار داشت:  ایام وحدت و ولادت پیامبر بزرگ اسلام (ص) را تبریک می‌گویم و حرکت زشت اهانت به صاحت مقدس حضرت رسول که موج همبستگی را در بین مسلمانان جهان ایجاد کرد را تقبیح می‌کنم و جامعه ورزش نیز در تقبیح این حرکت همراه سایر مردم جهان است.
وی در ادامه افزود: شاهد برگزاری مسابقات گلف کشوری با حضور استان‌های مختلف هستیم و این مسابقات به صورت زنده از رسانه ملی پخش شد و برای مردم انعکاس داده شد.
معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: رشته گلف هم در بعد همگانی و قهرمانی ظرفیت بالایی دارد و الان در ۲۹ استان هیئت گلف فعال دارند. ظرفیت همگانی گلف و رشته‌های تابعه آن بسیار بالاست و حمید عزیزی، رئیس فدراسیون و همکارانش تلاش زیادی در طی این چند سال در جهت توسعه آن داشتند و وزارت ورزش نیز حمایت خوبی از این رشته دارد به خصوص در بعد همگانی آن.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه این رشته می‌تواند به صورت خانوادگی دنبال شود، امیدواریم شاهد فعالیت‌های متنوع گلف در بخش‌های مختلف از جمله بوستان‌ها و پارکها، مناطق ساحلی و در بین کارکنان و دستگاه‌های مختلف کشور اعمم است دانش آموزی، دانشگاهی، کارگری و... باشیم. همه اینها ظرفیت‌های خوبی است تا این رشته بین مردم توسعه یابد.
عبدالحمید احمدی در پایان گفت: خوشبختانه شرایط به گونه‌ای است که نیاز به تجهیزات گران قیمت و زمین‌های با مسافت زیاد ندارد و در فضای محدود و حتی سر بسته قابل انجام است. امیدواریم در ادامه فدراسیون در بعد همگانی برنامه‌های متنوعی داشته باشد تا مردم بیشتر مشارکت داشته باشند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید