ایلنا/ مدیرعامل سابق تیم استقلال این تیم را همیشه مدعی عناوین قهرمانی می‌داند.
کاظم اولیایی مدیرعامل سابق تیم استقلال این تیم را همیشه مدعی عناوین قهرمانی می‌داند و معتقد است اگر تیم محمود فکری امسال با حواشی فصل قبل رو به رو نباشد می‌تواند مدعی کسب جام باشد. 
استقلال را آماده شروع مسابقات می‌بینید؟
شرایط خوب است. البته هنوز وضعیت پنجره بسته استقلال روشن نشده که این یک مقدار باعث نگرانی است. اگر این پنجره بسته بماند و فصل شروع شود کار استقلال به مشکل برمی‌خورد. رقبای اصلی خوب یارگیری کردند و قراردادشان را هم تقریباً ثبت کرده‌اند و با قدرت وارد لیگ می‌شوند ولی استقلال باید متکی به بازیکنان فصل قبل خودش و البته بدون تعدادی از آنها به مصاف این تیم‌ها برود. الان تا تیم‌های پایین جدولی فصل قبل هم یارگیری کرده‌اند و شرایط‌شان خوب است. 
با جدایی کریمی استقلال به مشکل می‌خورد؟
به هر حال این ایراد را نباید به علی کریمی گرفت. او بازیکن حرفه‌ای است و دوست دارد برای کسب درآمد بیشتر راهی تیم دیگری شود. گرچه تیم اف‌سی قطر در پایین جدول لیگ قطر است ولی به هر حال این تصمیم شاید برای آینده مالی این بازیکن بوده است. استقلال بدون حضور او هم استقلال است و هیچ فرقی ندارد اما در ترکیب باید دید که کادرفنی می‌خواهند که کسی را جانشین او کنند. اینکه علی کریمی در تیم استقلال بازیکنی مؤثر بود را همه می‌دانیم و دیدیم در لیگ قهرمانان یا در لیگ فصل قبل چقدر در بردها و نایب‌قهرمانی این تیم در لیگ نوزدهم نقش داشت
استقلال با فکری شانس قهرمانی دارد؟
استقلال همیشه شانس قهرمانی دارد. از گذشته این تیم  را به عنوان تیم قهرمانی می‌شناختند و الان هم همیشه ما با یک نام آن هم نام استقلال شناخته می‌شویم.  فکری تیم خوب و کادرفنی خوب دارند که اگر برایشان مشکل درست نکنند قطعا می‌توانند شانس قهرمانی باشند. استقلال فصل قبل با تمام ناملایمتی‌ها رده دوم جدول را در اختیار گرفت و اگر آن شرایط تکرار نشود مطمئنا می‌تواند مدعی قهرمانی باشد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید