ورزش 3/ مالک باشگاه خيبر خرم‌آباد اعلام کرد اين تيم در فصل جديد ليگ يک حضور خواهد يافت.
 تيم خيبر خرم‌آباد که در هفته پاياني فصل ۹۶-۹۵ ليگ دسته اول فوتبال ايران مقابل خونه به خونه بابل شکست خورد و به ليگ دو سقوط کرد، پس از دو سال قرار است مجددا در ليگ يک حضور داشته باشد.
خيبر خرم‌آباد در پايان فصلي که از ليگ يک سقوط کرد، ۳۴ بازي در ۳۴ مسابقه به دست آورد و پس از تيم‌هاي فولاد يزد و استقلال اهواز به ليگ دو رفت ولي آنها دوباره و پس از خريد امتياز تيم کارون اروند خرمشهر دوباره در ليگ يک شرکت مي‌کنند.
مسعود عبدي، مالک باشگاه خيبر خرم‌آباد با اعلام اين خبر متني به شرح زير منتشر کرد:
«در طول دوران زندگي‌ام، به سه تيم باشگاهي، عشقي فراتر از هر توصيف داشته‌ام. پرسپوليس، خيبر خرم‌آباد و منچستر يونايتد.
بعد از مدت کوتاهي دوري از لرستان، دغدغه‌ي خيبر به عنوان يکي از بزرگ‌ترين دلبستگي‌هاي زندگي‌ام، به عنوان يکي از دل خوشي‌هاي مردم باوقار سرزمين مادري‌ام، مرا به سمت و سوي خرم‌آباد کشاند.
پيوند من با لرستان و ديار زاگرس پيوندي ناگسستني و جاودان است، من فرزند اين سرزمين رنج ديده، هميشه با خود رويايي در سر مي‌پروراندم، رويايي که بتواند، با خود: شور، شوق غرور و بلندپروازي را براي مردم لرستان به ارمغان بياورد.
خيبر خرم‌آباد يکي از تيم‌هاي پرهوادار ايران، مي توانست بخشي از آن رويا را به واقعيت تبديل کند. نمي‌خواهم با پرداختن به تلخي‌هاي فصل گذشته، کام شما را تلخ نمايم، اما در همين حد بگويم که: باشگاه در فصل گذشته در قبال مجموعه‌ي تيم خيبر، تمام و کمال به تعهدات خود جامه عمل پوشاند، ولي در شرايطي که يک قدم تا صعود باقي مانده بود، اين امر محقق نشد.
امسال با استراتژي و هدفمند کار را پيش برديم، با ايجاد بهترين شرايط و با امکانات مناسب، اردوي پيش از فصل را در تهران آغاز کرديم. در بازي‌هاي دوستانه که پشت سر گذاشتيم، فارغ از نتايج قابل قبول، از نظر فني و شخصيت، تيم خيبر به يک بلوغ چشم نواز دست پيدا کرده است
براي رسيدن به اين شرايط و در مسيري که پشت سر گذاشته‌ايم، ناجوانمردانه، مورد اتهام واقع شديم، سنگ اندازي‌هاي زيادي صورت گرفت، اما من عزم خود را براي به ساحل رساندن اين کشتي طوفان زده، جزم کرده بودم، هر چقدر که بيشتر زخم مي‌زدند، سماجت و تلاش‌هايم بيشتر و بيشتر مي‌شد. و امروز در اوج غرور مفتخرم که خبر: دسته اولي شدن خيبر خرم آباد را به اطلاع مردم عزيز لرستان برسانم.
حضور خيبر در ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي کشور، هديه‌اي است از جانب بنده در مقابل سال‌ها تمدن، اصالت و رنج‌هاي مردمي که لياقت بهترين‌ها را دارند.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد