آخرين خبر/ عليرضا منصوريان هيچ گاه موفق نشده هفته اول ليگ برتر را به عنوان سرمربي، با برد پشت سر بگذارد. 
به گزارش فوتبالي، 4 مساوي، 3 باخت و بدون حتي يک برد؛ اين کارنامه عليرضا منصوريان است روي نيمکت تيمهاي مختلف در هفته هاي اول تاريخ ليگ برتر. طلسم نبردن هاي او در افتتاحيه از پاس در همدان شروع شد و با عبور از نفت و استقلال و ذوب آهن، حالا روي نيمکت تراکتور و در تبريز، همچنان ادامه دارد. جالب اينکه منصوريان در 3 دوره اي که فصل را با باخت شروع کرد، اخراج شد و به آخر ليگ نرسيد. 
* ليگ نهم/ پاس همدان 
 منصوريان فصل را با باخت خانگي 2 بر صفر برابر استيل آذين شروع کرد. او تنها 10 بازي روي نيمکت پاس دوام آورد و با ثبت فقط يک برد و گرفتن 6 امتياز، اخراج شد. 
* ليگ چهاردهم/ نفت 
 منصوريان بعد از 5 فصل به ليگ برتر برگشت ولي طلسم هفته اول پابرجا ماند. نفت در ورزشگاه آزادي برابر پرسپوليس قرار گرفت و به تساوي يک بر يک رسيد. 
* ليگ پانزدهم/ نفت 
 منصوريان بعد از اتفاقات هفته پاياني فصل قبل، خيلي زود و اين بار در افتتاحيه عازم تبريز شد. نفت بازهم برابر تراکتور موفق بود و با يک تساوي بدون گل به تهران برگشت. 
* ليگ شانزدهم/ استقلال 
 بالاخره منصوريان به نيمکت استقلال رسيد. او در اولين بازي اش به عنوان سرمربي آبي ها به مصاف نفت، تيم سابقش رفت و يک يک متوقف شد. 
* ليگ هفدهم/ استقلال 
 منصوريان که بعد از افتضاح العين، همچنان روي نيمکت استقلال باقي مانده بود، يک رکورد ديگر را از آبي ها گرفت. شکست در هفته اول برابر صنعت نفت در آبادان، اولين باخت استقلال در افتتاحيه هاي تاريخ ليگ برتر بود. منصوريان بعد از تنها 7 بازي و با ثبت يک برد و گرفتن 5 امتياز، اخراج شد. 
* ليگ نوزدهم/ ذوب آهن 
 همه چيز تا دقيقه 60 بازي هفته اول طبق ميل منصوريان بود. او روي نيمکت ذوب آهن و در بازي افتتاحيه با 2 گل از سايپا در فولادشهر جلو بود ولي وقتي داور سوت پايان بازي را زد، اين سايپا بود که با 3 امتياز از زمين بيرون رفت؛ سايپا 3- ذوب آهن 2. مديران ذوب آهن فقط يک نيم فصل صبر کردند و بعد از ثبت تنها 3 برد و تحمل 6 باخت و گرفتن 15 امتياز، راي به برکناري منصوريان دادند. 
* ليگ بيستم/ تراکتور 
 ... و طلسم نبردن هاي منصوريان هنوز ادامه دارد. اين بار او روي نيمکت تراکتور نشست و در افتتاحيه خانگي برابر نفت مسجدسليمان به تساوي بدون گل رضايت داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد