ايرنا/ هافبک سابق پرسپوليس گفت: از باشگاه طلب دارم اما فعلا که از پول خبري نيست و نمي‌توانند پول من را بدهند. 
محسن ربيع‌خواه در خصوص اينکه بعد از جدايي از پرسپوليس آيا پيشنهادي دريافت کرده است يا خير؟ اظهار داشت: بالاخره چند پيشنهاد ليگ برتري وجود دارد و ما هم مشغول مذاکره هستيم اما فعلا هيچ چيزي قطعي نشده است. فعلا در حال مذاکره هستيم. 
وي در پاسخ به اين پرسش که آيا از باشگاه پرسپوليس پول طلب دارد يا اين باشگاه با وي تسويه حساب کرده‌اند نيز عنوان کرد: از باشگاه طلب دارم اما در حال حاضر که از پول در باشگاه خبري نيست و نمي‌توانند مطالبات من را پرداخت کنند.
هافبک سابق پرسپوليس ادامه داد: البته طلب من نسبت به بقيه بازيکنان زياد نيست اما بالاخره طلب است و بايد پرداخت شود. به اميد خدا وقتي مشکل مالي حل شود، طلب من را هم مي‌دهند. 
ربيع‌خواه در خصوص حمايت‌هايي هواداران پرسپوليس از وي بعد از جدايي از جمع سرخپوشان، گفت: هواداران هميشه به من لطف داشتند و از من حمايت کردند. من ممنون همه آنها هستم و چيز ديگري نمي‌توانم بگويم. 
وي درباره اينکه آيا از رفتاري که مهدي رسول‌پناه سرپرست سابق باشگاه پرسپوليس و مجموعه اين باشگاه با وي کردند، دلخور است يا خير، تاکيد کرد: به هرحال رفتار خوبي با من نشد اما من هم شکايتي ندارم. فوتبال همين است و بي‌احترامي هم جزوي از آن. واقعا گله‌اي نيست و ما هم به اين بي‌احترامي‌ها عادت کرديم. 
هافبک سابق پرسپوليس ادامه داد: در اين سال‌ها از اين موارد زياد ديده‌ايم که به خيلي‌ها بي‌حرمتي شده است. ما هم به اين مسائل عادت کرديم. متاسفانه اين رفتارها در فوتبال ما باب شده اما من بي‌تفاوت هستم و کار خودم را انجام مي‌دهم.
ربيع‌خواه در پاسخ به اين سوال که آيا با مديران جديد باشگاه پرسپوليس صحبتي کرده يا خير؟ عنوان کرد: با مديران جديد صحبتي ندارم. از پرسپوليس جدا شدم و ديگر بازيکن اين تيم نيستم که بخواهم با مديران جديد صحبت کنم. در خصوص طلبم هم صحبتي نداشتم.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد