آخرين خبر/ سايت فوتبالي نوشت: آنسو فاتي، مهاجم جوان بارسلونا، دچار مصدوميت از ناحيه مينيسک شد و تحت عمل جراحي قرار گرفت. اين عمل باعث مي‌شود که فاتي حدود 4 ماه از ميادين دور باشد و بازي‌هاي زيادي را براي بارسلونا از دست بدهد. اما مهم‌ترين ديدار هايي که فاتي در آن‌ها غايب خواهد بود، کدام هستند؟
آنسو فاتي حدود چهار ماه از ميادين دور خواهد بود. باشگاه بارسلونا در بيانيه اي اعلام کرد که عمل جراحي اين بازيکن 18 ساله اسپانيايي - گينه اي موفقيت آميز بود. او امروز صبح توسط دکتر رامون سوگات در بيارستان کويرون تحت عمل جراحي منيسک پاي چپ قرار گرفت. فاتي در بازي بارسلونا و بتيس دچار مصدوميت شديدي شد و نبود وي اتفاق ناخوشايندي براي بارسلوناست چرا که کومان اعتقاد ويژه اي به فاتي داشت و در بازيهاي اخير از اين بازيکن در ترکيب اصلي استفاده مي کرد.
مهم ترين بازي هايي که او از دست مي‌دهد عبارتند از بازي بارسلونا مقابل اتلتيکو مادريد، والنسيا، سويا، رئال سوسيداد و دو بازي مقابل اتلتيک بيلبائو در لاليگا. او هر سه ديدار برگشت تيمش در مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا از جمله بازي مقابل يوونتوس را از دست مي‌دهد. به نظر مي‌رسد که فاتي سوپرجام اسپانيا و تا مرحله نيمه نهايي کوپا دل ري را هم از دست بدهد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد