ورزش 3/ نخستین گل ماشین‌سازی در لیگ بیستم با تاثیرگذاری و ضربه سر بازیکنان جدید این تیم به ثمر رسید.
 ماشین‌سازی پس از شکست هفته اول مقابل شهرخودرو، امشب با انگیزه زیادی پای به دیدار خانگی مقابل ذوب‌آهن گذاشته بود و سعی داشت به برتری برسد که در لحظات پایانی پیروزی یک بر صفر را از دست داد و با تساوی یک بر یک بازی را تمام کرد.
سبزپوشان فوتبال تبریز در حالی به نخستین گل خود در فصل جدید لیگ برتر رسیدند که پیمان بابایی، بازیکن جدید این تیم در بازگشت به ماشین‌سازی و اولین بازی خود توانست تنها ۶ دقیقه پس از حضور در زمین روی پرتاب اوت بلند و خطرناک سید ابوالفضل رزاق‌پور گلزنی کند.
رزاق‌پور و بابایی که گزینه‌های نقل و انتقالاتی تراکتور بودند ولی تصمیم گرفتند فصل را با ماشین‌سازی آغاز کنند، در گل اول این تیم در لیگ برتر برابر ذوب‌آهن ایفای نقش کردند و نشان دادند ماشین در صورت استفاده از تمام نفرات جدیدش می‌تواند در این فصل عملکرد خوبی داشته باشد.
مدافع چپ جوان ماشین‌سازی که در دور برگشت فصل قبل دو گل برای شاهین بوشهر به ثمر  رسانده و دو پاس گل به نام خود ثبت کرده بود، امروز مقابل ذوب‌آهن نفوذها و ارسال‌های خطرناکی از جناح چپ زمین داشت ولی خلق موقعیت‌های او  در دقیقه ۸۱ روی پرتاب اوت بلندی که به محوطه جریمه ذوب انجام داد و با ضربه سر ایمان باصفا به پیمان بابایی رسید و توسط او به درون دروازه رفت، نتیجه‌بخش شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید