ورزش 3/ هافبک آلومینیوم معتقد است گل سپاهان در شرایط آفساید و خطا به ثمر رسیده است.
سید مهدی حسینی درباره تساوی آلومینیوم برابر سپاهان گفت: عملکرد ما از نظر فنی خوب و قابل دفاع است؛ جدا از صحبت‌هایی که باید بگوییم بودجه یکی، دو بازیکن سپاهان اندازه کل تیم ما است، نمایش ما از نظر تاکتیکی دست کمی از حریف نداشت و کمترین حق ما مساوی بود.
او ادامه داد: با اضافه شدن بازیکنان جدید به تمرینات و تیم، سر و شکل بهتری گرفتیم و توانستیم بازی بسیار بهتری نسبت به هفته اول را مقابل سپاهان ارائه کنیم. مطمئن باشید آلومینیوم هفته به هفته بهتر می‌شود و مقابل تیم‌های بزرگ می‌ایستد.
هافبک آلومینیوم درباره مسائل داوری دیدار با سپاهان ابراز کرد: فکر کنم تمام کارشناسان داوری حرف ما را تایید کردند که گل سپاهان آفساید بود و باید مردود می‌شد، اما به غیر از آفساید، مهاجم آنها روی بازیکن ما خطا کرد و اگر داور آفساید را نمی‌دید، می‌توانست این خطا را اعلام کند که هیچکدام از این کارها را انجام نداد.
حسینی اضافه کرد: تیم ما تازه در حال شکل گرفتن بود و به خودباوری رسید که حتی می‌تواند سپاهان را در اصفهان ببرد، اما یک اشتباه از داور تمام برنامه ما را برهم زد و کاری کرد حتی یک امتیاز هم نگیریم. امیدوار هستم از هفته‌های بعد داوران بهتری برای مسابقات ما بگذارند تا حق تیم مظلومی مثل آلومینیوم ضایع نشود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید