آخرین خبر/ در حالی که تمرین امروز استقلال تعطیل بود سعید عزیزیان مربی دروازه بانان این تیم با رشید مظاهری و سید حسین حسینی دروازه بانان تیم تمرین اختصاصی داشت که البته این جلسه تمرینی به خاطر درگیری لفظی دو دروازه بان و ترک محل تمرین از سوی مظاهری نیمه تمام ماند.
مظاهری که پس از گذشت دو هفته از لیگ در هفته سوم به ترکیب استقلال راه یافت و با بسته نگه داشتن دروازه در اولین بازی رسمی اش برای آبی پوشان رضایت هواداران و کادر فنی را جلب کرد ظاهرا در این درگیری پیش آمده مقصر نبوده است اما گفته می شود خبر درگیری از سوی او رسانه ای شده است!
البته برخی هم حق را به حسینی داده اند و کار مظاهری را در ترک تمرین تقبیح کرده اند. اما اصل ماجرا چه بوده است؟ 
گویا در بخشی از تمرین مظاهری قبل از اینکه حسینی کنار زمین بیاید شروع به دویدن می کند و همین مسئله باعث ناراحتی حسینی و تذکر او به رشید می شود.  گویا حسینی با یادآوری سابقه بیشترش در استقلال و اولویت داشتن کسوت در این باشگاه نسبت به سایر معیار ها خطاب به مظاهری گفته است باید صبر کنی تا من بیایم و شروع کنم چون طبق کسوت اینجا من نفر اولم! دروازه بان ملی پوش استقلال هم زیر بار این خواسته نمی رود و تمرین را رها کرده و با وجود درخواست عزیزیان برای بازگشت به تمرین ورزشگاه را ترک می کند. حالا هر دو دروازه بان باید منتظر تصمیم کار فنی و کمیته انضباطی بمانند.
همینطور که انتظار می‌رفت حسینی و مظاهری در اینستاگرام همدیگر را بلاک کردند. فردا قرار است محمود فکری به ماجرای درگیری حسینی و مظاهری رسیدگی کند. مظاهری در واکنش به این درگیری با انتشار یک استوری بدون تکذیب این خبر، تلاش کرد اعلام کند  برای او موفقیت تیمش مهم است.فکری خواسته است فعلا این ماجرا به کمیته انضباطی باشگاه کشیده نشود. موضع کادر استقلال اما حمایت از مظاهری است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید