طرفداری/ ریوالدو معتقد است که وعده های نامزدهای ریاست باشگاه در مورد خرید نیمار، پوچ هستند.
ریوالدو، بازیکن سابق بارسلونا در مصاحبه جدید خود در مورد نیمار، مارادونا، مسی، پیکه، رودریگو و لواندوفسکی صحبت کرده است. به نقل آ اس، ریوالدو در مصاحبه اخیر خود گفت:
 وعده های خرید نیمار به نظر من بیشتر شبیه به استراتژی های مارکتینگ برای خبرساز شدن است تا این که یک احتمال واقعی باشد. نیمار قبلاً گفته است که در پاریس خوشحال است و بارسلونا نیز مشکلات مالی دارد. بنابراین اعلام این که نیمار با بارسلونا قرارداد می بندد، در حالی که پاری سن ژرمن یا ایجنت نیمار هیچ یک چیزی در این مورد نگفته اند؛ فقط یک راه برای کسب شهرت در مطبوعات در این رقابت انتخاباتی است.
 شناختن شخص مارادونا یکی از فوق العاده ترین لحظات زندگی ورزشی من بود. او علاقه زیادی به من داشت و هر وقت می توانست، این موضوع را در رسانه ها ابراز می کرد. وقتی کوچک بودم او را تحسین می کردم و سبک و روش بازی اش را دنبال می کردم. من رابطه فوق العاده ای با او داشتم و مطلع شدن از خبر درگذشت او، دردناک بود. همان روز به یک پیام صوتی که مارادونا در آخرین مکالمه مان برای من فرستاده بود، گوش می کردم و نمی توانستم باور کنم همین دیگو ای که با من صحبت می کرد، فوت کرده است و دیگر بین ما نیست. او همیشه با پله یا با ادموندو مهربان و خون گرم بود. رقابت برزیل و آرژانتین برای او مهم نبود. دل تنگ او خواهیم شد.
 در زمان هایی در این فصل، مسی حضور نخواهد داشت تا مشکلات بارسلونا را حل کند. وقت این است که دیگران بدرخشند و حتی وقت آن است که تیم به بازی کردن بدون مسی عادت کند. طبیعی است که کومان به او استراحت داد اما اگر من سرمربی بارسلونا بودم، دوست داشتم همیشه مسی را در بازی داشته باشم.
ریوالدو تصمیم پیکه برای عدم انجام عمل جراحی را تحسین کرد و گفت:
 پیکه با فکر کردن به آن و پرسیدن نظر سایر متخصصین، کار درستی کرد. چنین چیزی برای من نیز در سال 1998 اتفاق افتاد، وقتی که پزشکان بارسلونا روی عمل کردن من مصر بودند اما پزشکی از برزیل مرا متقاعد کرد که بدون جراحی ریکاوری کنم. من قدرت انتخاب داشتم و دومی را انتخاب کردم. نتیجه آن فوق العاده بود، در 20 روز در ریو ریکاوری کردم و توانستم در جام جهانی 1998 بازی کنم.
 عملکرد رودریگو مقابل اینتر؟ حال که بنزما نیست، فرصت مناسبی برای رودریگو است تا در رئال مادرید جایگاهی کسب کند و همچنین برای زیدان که از این فرصت بهره ببرد. مطمئنم که با عملکردهایی مانند این، او بیشتر در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.
 لواندوفسکی و جایزه د بست؟ او لایق تصاحب این جایزه است. او با بایرن همه چیز برد اما تعداد گل چشمگیری را به ثمر رساند و برای هم تیمی های خود نیز گل هایی را ساخت. این عادلانه است که بگوییم لواندوفسکی در بین بهترین ها است. در بت فیر، کریستیانو در جایگاه دوم شانس های بردن این جایزه قرار دارد اما به نظر من رونالدو این جایزه را نمی برد. فکر می کنم لواندوفسکی با اختلاف زیادی این جایزه را می برد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید