خبر ورزشی/ مربی نساجی بر این می گوید اشتباهات داوری می‌تواند مالک باشگاه نساجی را نسبت به ادامه حضور در فوتبال دلسرد کند. 
ایمان مبعلی، مربی نساجی در این باره می‌گوید: بازی با تراکتور، حریف گل آفساید به ما زد و این موضوع را همه کارشناسان داوری تأیید کردند. این‌طور نبوده برخی از کارشناسان داوری بگویند آفساید بوده و برخی بگویند نه. در بازی با سایپا هم دو، سه صحنه مشکوک به پنالتی رخ داد که در بدبینانه‌ترین حالت داور در یکی از صحنه‌ها می‌توانست برای ما پنالتی اعلام کند که این کار را نکرد. در همین بازی با سایپا تیم با وجود شکست ارائه‌گر فوتبال خوبی بود و این را می‌توانید با تماشای بازی به خوبی متوجه شوید. نساجی متکی به شخص نیست و این فوتبال خوب حاصل ایده‌های سرمربی تیم و تلاش کادر فنی برای القای داده‌هاست. وحید فاضلی، سرمربی نساجی شاید خیلی مربی شناخته شده‌ای نباشد به این خاطر که در رسانه‌ها پررنگ نبوده اما در ۷، ۸ سال اخیر در هر تیمی بوده، نقش خود را به خوبی نشان داده. اهالی فوتبال او را به خوبی می‌شناسند. از نظر فنی یک مربی خوب و باسواد است و من خیلی خوشحالم که کنار او کار می‌کنم چراکه این موجب می‌شود چیزهای تازه‌ای یاد بگیرم. 
ایمان مبعلی حرف‌هایش را اینچنین به پایان برد: در دو هفته اخیر اشتباهات داوری علیه ما بوده‌؛ اصلاً دوست نداریم در هفته‌های آتی اشتباهات داوری به سود ما باشد. مربی‌ای که توقع داشته باشد اشتباه داوری به سود تیم او باشد، اصلاً مربی نیست. به خوبی می‌دانم در رأس باشگاه آقای حدادیان و آقای امیری از این موضوع ناراحت هستند و تلاش می‌کنند دیگر این اتفاقات برای تیم نساجی رخ ندهد. به شخصه از کمیته داوران می‌خواهم نه فقط برای نساجی بلکه برای همه تیم‌ها از داورانی استفاده کند که کمتر مرتکب اشتباه می‌شوند. تیم ما شخصی است و از بودجه دولتی ارتزاق نمی‌کند؛ این اشتباهات می‌تواند مالک باشگاه را نسبت به هزینه برای تیم دلسرد کند چون ممکن است روزی به این نتیجه برسد که هزینه چه ضرورتی دارد در حالی که همه تلاش‌ها با مجموعه‌ای از اشتباهات داوری به هدر می‌رود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید