خبرآنلاين/ دروازه بان سابق پرسپوليس به عنوان نماينده اين تيم و فوتبال ايران مدتي است به ليگ بلژيک و باشگاه آنتورپ‌ پيوسته است. 
روزبه دلاور: عليرضا بيرانوند دروازه بان سابق پرسپوليس در خصوص شرايط خود و پرسپوليس و تيم‌ جديدش آنتورپ‌ به خبرآنلاين گفت: من دير تمرينات را با تيم شروع کردم و بعد از آن هم مصدوم شدم که نمي‌توانستم‌با مصدوميت بازي کنم! خدا را شکر کم‌کم به شرايط ايده آل رسيدم و حالا آماده بازي هستم.‌ اينجا فشار تمرينات فوق العاده بالا است اما خدا را شاکرم چون از شرايط راضي هستم.»
بيرانوند  دوست ندارد تا قبل از بازي درباره بازي با تاتنهام زياد درباره اين بازي صحبت کند. او درباره تقابل با اين تيم و ستاره کره اي تيم انگليسي گفت:« نمي خواهم به اين مسائل زياد فکر کنم! من عاشق چالش هاي جديد هستم ، اميدوارم اگر بازي کنم‌ در اين چالش هم‌موفق باشم.»
سنگربان‌شماره يک ايران در جام جهاني درباره اينکه آيا بازي هاي پرسپوليس را دنبال مي کند يا خير و اينکه پرسپوليس مي تواند با يحيي قهرمان آسيا شود هم گقت:«من هميشه دلم با پرسپوليس و هوادارانش است و اگرچه در کنار تيم نيستم اما قلبم پيش تيم است. قطعا بازي هاي پرسپوليس را دنبال مي کنم. پرسپوليس با يحيي تا فينال خوب پيش رفته اميدوارم بتوانند قهرمان آسيا شوند چون پرسپوليس و هوادارانش بهترين هستند و لايق بهترين ها. مردم ايران به اين شادي بزرگ نياز دارند.»
بيرانوند در ادامه صحبت هايش درباره اينکه مي توانست قراردادش را با پرسپوليس فسخ کند تا بدون پرداخت رضايتنامه از اين تيم جدا شود ادامه داد:« من قبلا هم پيشنهادات زيادي داشتم اما پنج ساله تمديد کردم و شرايطي را در قرارداد گذاشتيم که در صورت ترانسفر باشگاه هم از انتقال من سود ببرد.بعدها هم‌مي توانستم فسخ يکطرفه کنم چون باشگاه به تعهداتش در قبال من عمل نکرده بود و هنوز هم همينطور! اگر فسخ مي کردم پولي که آنتورپ‌به پرسپوليس پرداخت کرده بود به من مي رسيد اما بي معرفتي بود چون پرسپوليس و هوادارانش من را به اين جايگاه رسانده بودند و از انتقال من بايد سود مي بردند.» 
بيرانوند در پايان صحبت هايش گفت:« دلم براي هواداران پرسپوليس تنگ شده  اميدوارم در اين روزهاي کرونايي همه مردم ايران مراقب سلامتي خودشان باشند و من را هم از دعاي خيرشان بي نصيب نگذارند.»

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد