طرفداری/ کمیته انضباطی فدراسیون روز گذشته احکام خود درباره دو دیدار برگزار شده در لیگ دسته اول فوتبال ایران را اعلام کرد و در این میان اتفاق مهم قلع و قمع کردن مربیان چهار تیم بود. هفت مربی در مجموع پانزده جلسه از حضور روی نیمکت تیم های خود محروم شدند!
از بازی های برگزار در هفته دهم لیگ دسته اول فوتبال ایران دو، سه دیدار به شدت زیر نظر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار گرفت. اگر بخواهیم در این باره روشن تر حرف بزنیم باید از تیم های استقلال ملاثانی، خوشه طلایی ساوه و گل ریحان البرز نام ببریم که هفت مربی خود را حالا محروم می بینند.
این حرکت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حالا باعث شد زهر چشمی از تیم های حاضر در این بازی ها گرفته شود و در جریان قرار بگیرند در صورت حاشیه سازی در محوطه نیمکت و فنی و زمین چمن در صورت به راه انداختن جنجال باید در انتظار محرومیت و جریمه باشند. 15 جلسه محرومیت، 450 میلیون ریال جریمه نقدی و 1 توبیخ کتبی احکامی است که برای هفت مربی و یک بازیکن داده شده است. البته در این میان 180 میلیون ریال از جرائم نقدی در دادگاه تجدید نظر قابل تغییر است.
علی جاسمی، عباس لطیفی، اسد عبادی هویزه سه مربی تیم استقلال ملاثانی، وحید بیاتلو و وحید کلهر دو مربی تیم خوشه طلایی ساوه، محمدرضا مامانی و احسان وجدی دو مربی تیم گل ریحان البرز و در نهایت عباس عامری (بازیکن تیم خوشه طلایی ساوه) از جمله نفراتی هستند در احکام کمیته انضباطی حضور داشتند و جرائم مالی و غیرمالی عنوان شده در بالا شامل ایشان خواهد شد که برخی از آنها قطعی و برخی دیگر قابل تجدید نظر است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید