ايسنا/ سرمربي خيبر گفت: جام حذفي هميشه آبستن اتفاقات غيرمنتظره بوده است.
عبدالله ويسي پس از پيروزي خيبر مقابل شهيد قندي در مرحله سوم جام حذفي باشگاه‌هاي کشور با بيان اينکه جام حذفي هميشه آبستن اتفاقات غيرمنتظره بوده است، اظهار کرد: در اين بازي شاگردان من جنگيدند و خوشبختانه در ضربات پنالتي با تمرکز و اعتمادبه‌نفس به توپ ضربه زدند و موفق شديم پيروز اين ميدان باشيم.
وي ادامه داد: طي چند روز گذشته با روزبه شاه علي دوست و مرتضي غلامعلي تبار به توافق رسيديم، چهار بازيکن ليگ برتري ديگر نيز جزء ليست ما هستند و مذاکرات مثبتي انجام شده است، با تزريق تجربه در کنار جوانان فعلي نيم فصل دوم قطعاً در جدول جايگاه ما تغيير خواهد يافت.
ويسي با بيان اينکه من احساسات هواداران تيم ريشه‌دار خيبر را درک مي‌کنم، ولي انتظار دارم ضمن صبوري از بازيکنان تيم حمايت کنند، تصريح کرد: ما چيزي از دست نداده‌ايم، در اولين سال ورود به ليگ يک هستيم و انتظارات بايد بر اساس منطق باشد.
سرمربي خيبر خاطرنشان کرد: وقتي‌ دکتر عبدي با من مذاکره کرد، گفتند توقع حفظ تيم در ليگ يک را دارم که خطاب به ايشان گفتم اگر شما به فکر حفظ سهميه در ليگ يک هستيد، مربي را عوض نمي‌کرديد، حالا که من آمده‌ام همه باهم بايد براي صعود بجنگيم.
ويسي ادامه داد: من اين پتانسيل را در تيم خيبر مي‌بينم که شگفتي‌ساز شود، به بازيکنانم اعتماد دارم و مطمئنم در نيم‌فصل دوم تيم ما جبران مافات مي‌کند.
وي با اشاره به سرمايه‌گذاري بزرگ بادران و مس کرمان براي صعود، اضافه کرد: اين تيم‌ها چند سال است با صرف هزينه‌هاي هنگفت و جذب بازيکنان مورد نظر، براي صعود تلاش مي‌کنند، اما تا امروز موفق نشده‌اند، بازيکنان جوان ما در نيم‌فصل اول با بازيکنان باتجربه ديگر گروه‌ها تنه به تنه شدند و قطعاً در نيم‌فصل دوم به مراتب پخته‌تر عمل خواهند کرد.
ويسي بيان کرد: حالا که يک نفر پيدا شده است و از سرمايه زندگي‌اش براي فوتبال خرم‌آباد و لرستان هزينه مي‌کند، بايد هواداران ضمن حمايت از تيم‌شان، وي را به ماندن در عرصه فوتبال دلگرم کنند.
وي افزود: به شما قول مي‌دهم تا آخرين لحظه حضورم در تيم با همه وجودم براي موفقيت و صعود خيبر تلاش کنم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد