ورزش 3/ چند روز پس از اين‌که باشگاه زووله اعلام کرد تمايلي به تمديد قرارداد رضا قوچان‌نژاد ندارد، خبر پيشنهاد باشگاه اينتر ميامي آمريکا به اين بازيکن، روي خروجي چند رسانه هلندي قرار گرفت.

باشگاه زووله چند روز پيش اعلام کرد که قرارداد رضا قوچان‌نژاد و 8 بازيکن ديگرش را تمديد نمي‌کند تا به اين شکل جدايي مهاجم ايراني از اين تيم هلندي پس از دو سال قطعي شود. همين موضوع گمانه‌زني‌هاي زيادي را در پي داشت و طبيعتا شايعات حضور او در ليگ برتر ايران هم خيلي زود آغاز شدند اما حالا خبري جالب مخابره شده است.

به گفته يک صفحه توييتري باشگاه زووله و به نقل از رسانه هاي هلندي، باشگاه اينتر ميامي ايالات متحده علاقه اش نسبت به جذب رضا قوچان‌نژاد را اعلام کرده است: «گزارش ها حاکي از آن است که رضا قوچان نژاد هدف باشگاه اينتر ميامي در ام.ال.اس و باشگاه کامبور صدرنشين ليگ يک هلند در نقل و انتقالات تابستاني خواهد بود؛ زماني که قراردادش با زووله به اتمام مي‌رسد.»

گوچي که سال‌ها در بيش از 10 تيم فوتبال هلند بازي کرده، در حالي با علاقه باشگاه کامبور مواجه مي‌شود که اين تيم شانس اول صعود به ليگ ارديويسه محسوب مي‌شود و در صورت پيوستن قوچان نژاد به اين تيم، او دوباره در سطح اول ليگ هلند بازي خواهد کرد اما با اين حال نمي‌توان به سادگي از پيشنهاد اينتر ميامي نيز گذشت.


اينتر ميامي که مالکيتش با ديويد بکام اسطوره فوتبال انگلستان و ستاره سابق رئال مادريد و منچستريونايتد است، از سال 2020 در ليگ ام.ال.اس حضور دارد و فصل گذشته در پلي آف مرحله دوم، به جايگاه نوزدهمي بسنده کرد. اين تيم ستارگاني چون کيرن گيبس را در فصل جديد از ليگ جزيره خريده و تلاش مي‌کند تا فصل جديد را با قدرت آغاز کند.
اين تيم که معروف ترين تيم ايالت فلوريداست، از نظر مالي هم در شرايط ويژه اي به سر مي‌برد اما مشخص نيست که با چه مبلغي به سراغ مهاجم ايراني خواهد آمد.
ديويد بکام که سابقه حضور در لس آنجلس گلکسي به عنوان بازيکن را دارد، با حضور در اينتر ميامي، توجه هاي زيادي را به اين تيم جلب کرده و آن ها طرفداران نسبتا زيادي را هم در ليگ آمريکا دارند.
حال بايد ديد که در تابستان چه اتفاقي رخ مي‌دهد و اساسا آيا باشگاه اينتر ميامي به سراغ گوچي مي‌آيد يا خير و همچنين پاسخ مهاجم ايراني به باشگاه آمريکايي چه خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد