خبر ورزشي/ رئيس فدراسيون واليبال نسبت به انتقاد بازيکن تيم ملي اين رشته واکنش نشان داد.
محمدرضا داورزني درباره پست انتقادي سيدمحمد موسوي بازيکن تيم ملي واليبال ايران درباره پاداش مدال‌آوران‌ در المپيک، گفت: بيش از اندازه به اين موضوع پرداختند. ايشان استوري گذاشته بود که پاداشي که قرار است داده شود، به اندازه زحمت بچه‌ها نيست اما اين جوايز پاي سکو بود و دولت جوايزي را بعدا طي مراسمي اهدا مي‌کند. اختلاف نظري از قديم بود که مبلغ پاداش بازيکنان رشته‌هاي تيمي، نصف رشته‌هاي انفرادي است. 
وي اشاره کرد: آقاي صالحي‌اميري هم در اين باره مطرح کرده بود که اين پاداش، فقط پاداش پاي سکو است و به رشته‌هاي گروهي هم مثل انفرادي داده مي‌شود اما جوايز اصلي از سوي دولت بعد از مسابقات در مراسمي پرداخت مي‌شود. 
رئيس فدراسيون واليبال درباره اينکه عده‌اي انتقاد کرده بودند که واليباليست‌ها قراردادهاي خوبي امضا مي‌کنند، خاطرنشان کرد: بحث مبلغ و ميزان پاداش نيست. اينجا بحث اين است که رشته‌اي مثل بسکتبال و واليبال شرايط خاصي را سپري مي‌کند تا سهميه المپيک کسب کند. در زماني که بنده معاون وزير بودم روي موضوع جوايز رشته‌هاي تيمي که نصف انفرادي است، بحث داشتيم. بچه‌هاي رشته‌هاي تيمي از اين نوع گله‌مند بودند. 
وي که در برنامه راديويي تهران ورزشي گفت‌وگو مي‌کرد، اضافه کرد: حضور بسکتبال و واليبال در المپيک کار ساده‌اي نيست و اگر پاداش‌ها نصف رشته‌هاي انفرادي باشد خيلي خوب نيست. اميدوارم اين موضوع در آيين‌نامه تجليل از قهرمانان در رشته‌هاي تيمي مثل فوتبال و هندبال و واليبال و بسکتبال بيشتر مورد توجه و عنايت قرار بگيرند. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد